Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Osmanlı Tuğrası ve Sembollerin Anlamları.. (2 Kullanıcı)

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu:)

esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu:)

paylaşım için teşekkürler.bu bilgilerimizi ara ara tazeleye ihtiyacımız oluyor.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ___NE BU DÖVME,NE BU İMAJ,NE BU KOT MERAKIN? ___DEĞİLMİ Kİ SEN DE FATİH İN İSTANBUL U FETHETTİĞİ YAŞTASIN.((ALLAH CC AKIBETİMİZİ HAYIR EYLESİN)) SELAM VE BAKİ DUALARIMLA..

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşım için teşekkürler.bu bilgilerimizi ara ara tazeleye ihtiyacımız oluyor.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ___NE BU DÖVME,NE BU İMAJ,NE BU KOT MERAKIN? ___DEĞİLMİ Kİ SEN DE FATİH İN İSTANBUL U FETHETTİĞİ YAŞTASIN.((ALLAH CC AKIBETİMİZİ HAYIR EYLESİN)) SELAM VE BAKİ DUALARIMLA..

Katkınız için teşekkürler.. Bir çoğumuz da onun yaşını geçtik ama neler peşindeyiz neler.. Rabbim doğru yoldan ayırmasın inşallah.. selametle..

09ayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bir zamanlar biz ne milletmişiz, hem nasıl milletmişiz,
Gelmişiz dünyaya, medeniyet nedir öğretmişiz...
(Mehmet Akif Ersoy)

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm emeğinize sağlık.
Selam ve dua ile...

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
osmanlı hilafetini yıktılar ve cunhuriyeti getirdiler.batılaşmak islamdan çıkmak adına yapmadıkları kalmadı:(yapmadıkları rezillik kalmadı.önce edebi yok ettiler.sonrası zaten çorap sökügü gibi geldi.ama hala inanıyorum ben.osmanlının izleri var bu toplumda o ruh yok olmadı olmuycakta.....

lamia_melek

Kayıtlı Kullanıcı
anlamlarını daha önce bilmiyordum allah razı olsun paylaşım için teşekkürler...

K

kırıkkalp

wayyy bee bilmediğim ne kadarda çok anlamı varmış::a16::a16::a16: RABBİM razı olsun.........

Kahramankentli

Kayıtlı Kullanıcı
Emeklerinize sağlık çok güzel ve faydalı bir paylaşım
Allah (cc.) razı olsun

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
osmanlı hilafetini yıktılar ve cunhuriyeti getirdiler.batılaşmak islamdan çıkmak adına yapmadıkları kalmadı:(yapmadıkları rezillik kalmadı.önce edebi yok ettiler.sonrası zaten çorap sökügü gibi geldi.ama hala inanıyorum ben.osmanlının izleri var bu toplumda o ruh yok olmadı olmuycakta.....

Osmanlı izleri Kesinlikle bir anda yok olamaz ama çok zayıflattılar.. Çok değil 150-200 sene öncesinden bir padişah gelse şuanki vaziyetimizden dolayı buraları tanıyamaz.. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim..

nrydmrl

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşım için teşekkürler

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı

Fatih Sultan Mehmed Han'ın Tuğrası..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt