Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

örtünme çağrısı... (2 Kullanıcı)

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
RE: örtünme çağrısı...

ALLAH RAZI OLSUN MUAZ KARDEŞ HARIKASIN YİNE DÖKTÜRMÜŞSÜN MAŞALLAH
RABBİM EMEGİNİN KARŞILININI NASIP ETSİN İNŞALLAH
RABBİM LAYIKI İLE ÜRTÜNMEYİ NASIP ETSİN BİZE

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

S.A CAN KARDEŞİM ELİNE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN.

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

S.A MUAZ KARDEŞİM ALLAH(C.C)RAZI OLSUN .ÇOK GÜZEL OLMUŞ HERŞEY. EMEĞİNE SAĞLIK.
RABBİM İNŞALLAH ÖRTÜNMEK İSTEYİPTE ÖRTÜNEMEYEN KARDEŞLERİMİZE YARDIM ETSİN. A.E.O

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
RABBİM İNŞALLAH ÖRTÜNMEK İSTEYİPTE ÖRTÜNEMEYEN KARDEŞLERİMİZE YARDIM ETSİN. A.E.O

A.S ABİM BENDE RABBİM BANA DA ÖRTÜNMEK NASİP ETSİN DİYECEKSİN SANDIM.:D:D:D

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

sevgi dinc yazdı:
ALLAH RAZI OLSUN MUAZ KARDEŞ HARIKASIN YİNE DÖKTÜRMÜŞSÜN MAŞALLAH
RABBİM EMEGİNİN KARŞILININI NASIP ETSİN İNŞALLAH
RABBİM LAYIKI İLE ÜRTÜNMEYİ NASIP ETSİN BİZE

cümlemizden kardeşim...allah razı olsun sağolasınız rabbim herkesin sevabını yazsın inş..selametle kalın...

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
S.A CAN KARDEŞİM ELİNE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN.

ve a.selam sağolasınız kardeşim..sendende allah razı olsun inş..selametle..

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:

ve a.selam ecmain abi...sağolasınız amin eecmain..selametle..

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
M DENIZ yazdı:

:D:D:D

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

s.a allah cc razı olsun çok guzel acıklamıssınız.
ama ınanın ben bırazda bılınc tesetturlu olayım dıye bekledım.sonrada sorunlar.
rabbım cc razısını kazanabılmek ıcın kapananlardan eylesın bızleri.ınsallah hakkını yeterınce savunabılırız.saglıcakla kalın.a.e.o

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

Selma_ yazdı:
s.a allah cc razı olsun çok guzel acıklamıssınız.
ama ınanın ben bırazda bılınc tesetturlu olayım dıye bekledım.sonrada sorunlar.
rabbım cc razısını kazanabılmek ıcın kapananlardan eylesın bızleri.ınsallah hakkını yeterınce savunabılırız.saglıcakla kalın.a.e.o

ve a.selam ecmain..sağolasınız ne güzel yapmışsınız amin..dualarınıza selametle kalın...

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

m_muaz yazdı:
meftun61 yazdı:
M DENIZ yazdı:

:D:D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
S.A ALLAH(C.C) BELENI VE CEZANI KALDIRSIN İNŞALLAH. A.E.O S.A

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

selamUN ALEYKUM COK GUZEL WALLAHA BENIM bazi tanidigim kizlarda baslari kapalii ALTLARINDA KISSA ETTEK NEBILIM YANI

serap bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı

S.A.
TÜM KARDEŞLERİM ABLALARIM ABİLERİM....
BU YAZI ASLINDA SİZE ANLATMAK VE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİM VE UZUN ZAMANDIR BİR TÜRLÜ FIRSATINI BULAMADIĞIM BİR KONU ÜZERİNE TAM OLMUŞ DOĞRUSU. BEN DE ÖRTÜNDÜM ELHAMDÜLİLLAH BU SİTENİN UZUN SÜREDİR ÜYESİYİM AMA NE ZAMANDIR NE FORUMLARA KATILABİLİYORUM NEDE SİTEYE GİREBİLİYORUM AMA BANA BU SİTENİN KATTIKLARINI ASLA UNUTAMAM ALLAH KURANLARDAN VE VESİLE OLNALARDAN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN BELKİ BENİM GİBİ ESKİ OLAN ÜYELER BENİ HATIRLAYACAKTIR BAZI FORMLARDA BU KONUDAN VE YAŞADIĞIM SIKINTIDAN BAHSETMİŞ VE HEPSİNDEN BU KONUDA ( ALLAH RAZI OLSUN) YARDIM DUASI ALMIŞTIM. AMA RABBİM EN SONUNDA BANA DA NASİP ETTİ. ARTIK AYNAYA BAKTIĞIMDA İŞTE DİYORUM SERAP EN SONUNDA TAŞIDIĞIN İMANIN SİMGESİNİ TAŞIYORSUN VE BU BANA NASIL BİR MUTLULUK VERİYOR ANLATAMAM DOĞRUSU ANCAK BENİM GİBİ OLAN YADA İÇİNDE BENİM GİBİ ÖRTÜNME DUYGUSUNU TAŞIYAN BACILARIM BİLİR. HERKESE AİLENE ARKADAŞLARINA ÜLKENDEKİ GERİ KAFALILARA VE SEN
HAZMEDEMEYENLERE KARŞI DİK DURMANIN VERDİĞİ HAZZI ANLATMAK İMKANSIZ :( RABBİM İSTEYEN VE HASRET EDEN TÜM BACILARIMA NASİP ETSİN HADİ BACILARIM HADİ ABLALARIM İNANIN NEFSİ KIRMAK ÇOK KOLAY AMA CEHENNEM AZABINA DAYANMAK ÇOK ZOR.. BİZİ HAZMEDEMEYENLERE RAHATSIZLIK DUYANLARA BİZ BURDAYIZ DEMEK İÇİN ALLAH RIZASI İÇİN EFENDİMİZİ MUTLU ETMEK İÇİN ÖRTÜNMEYE....:DB)

alaettin

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm güzel bir paylaşım ama dikkat edelim bir yere davet ederken sakın o kişiyi kaçımayakım kimseyi kırmadan incitmeden davet edelim ve daima sabırlı olalım eger davet edilen kişiye Allah şefaat edecekse o kişi elbet dogruya yönelecektir Veysel karani gibi olmaya çalışalım kimseyi incitmeyelim ve yavaş yavaş dinimizi anlatalım

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

trabzonlu20 yazdı:
selamUN ALEYKUM COK GUZEL WALLAHA BENIM bazi tanidigim kizlarda baslari kapalii ALTLARINDA KISSA ETTEK NEBILIM YANI

ve a.selam Rabbim layıkıyla bu dini yasamayı nasıp eder hepimize inş..selametle. kalın..

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

serap bozkurt yazdı:
S.A.
TÜM KARDEŞLERİM ABLALARIM ABİLERİM....
BU YAZI ASLINDA SİZE ANLATMAK VE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİM VE UZUN ZAMANDIR BİR TÜRLÜ FIRSATINI BULAMADIĞIM BİR KONU ÜZERİNE TAM OLMUŞ DOĞRUSU. BEN DE ÖRTÜNDÜM ELHAMDÜLİLLAH BU SİTENİN UZUN SÜREDİR ÜYESİYİM AMA NE ZAMANDIR NE FORUMLARA KATILABİLİYORUM NEDE SİTEYE GİREBİLİYORUM AMA BANA BU SİTENİN KATTIKLARINI ASLA UNUTAMAM ALLAH KURANLARDAN VE VESİLE OLNALARDAN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN BELKİ BENİM GİBİ ESKİ OLAN ÜYELER BENİ HATIRLAYACAKTIR BAZI FORMLARDA BU KONUDAN VE YAŞADIĞIM SIKINTIDAN BAHSETMİŞ VE HEPSİNDEN BU KONUDA ( ALLAH RAZI OLSUN) YARDIM DUASI ALMIŞTIM. AMA RABBİM EN SONUNDA BANA DA NASİP ETTİ. ARTIK AYNAYA BAKTIĞIMDA İŞTE DİYORUM SERAP EN SONUNDA TAŞIDIĞIN İMANIN SİMGESİNİ TAŞIYORSUN VE BU BANA NASIL BİR MUTLULUK VERİYOR ANLATAMAM DOĞRUSU ANCAK BENİM GİBİ OLAN YADA İÇİNDE BENİM GİBİ ÖRTÜNME DUYGUSUNU TAŞIYAN BACILARIM BİLİR. HERKESE AİLENE ARKADAŞLARINA ÜLKENDEKİ GERİ KAFALILARA VE SEN
HAZMEDEMEYENLERE KARŞI DİK DURMANIN VERDİĞİ HAZZI ANLATMAK İMKANSIZ :( RABBİM İSTEYEN VE HASRET EDEN TÜM BACILARIMA NASİP ETSİN HADİ BACILARIM HADİ ABLALARIM İNANIN NEFSİ KIRMAK ÇOK KOLAY AMA CEHENNEM AZABINA DAYANMAK ÇOK ZOR.. BİZİ HAZMEDEMEYENLERE RAHATSIZLIK DUYANLARA BİZ BURDAYIZ DEMEK İÇİN ALLAH RIZASI İÇİN EFENDİMİZİ MUTLU ETMEK İÇİN ÖRTÜNMEYE....:DB)

ve a.selam kardeşim..Rabbim yolunuz acık etsin inş..ne güzel anlatmıssınız Allah razı olsun ..selametle kalın..

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

S.A...

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ..ELLERİNE VE GÜZEL YÜREĞİNE SAĞLIK...

ALLAHA EMANET OLASIN....

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

alaettin yazdı:
selamun aleyküm güzel bir paylaşım ama dikkat edelim bir yere davet ederken sakın o kişiyi kaçımayakım kimseyi kırmadan incitmeden davet edelim ve daima sabırlı olalım eger davet edilen kişiye Allah şefaat edecekse o kişi elbet dogruya yönelecektir Veysel karani gibi olmaya çalışalım kimseyi incitmeyelim ve yavaş yavaş dinimizi anlatalım

ve a.selam kardeşim nıyetımız allah rızasıiçin olmalı evet cagıralım kacırtmayalım güzel şekilde efendimiz gibi değilmi selametle kal...

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

erdal yazdı:
S.A...

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ..ELLERİNE VE GÜZEL YÜREĞİNE SAĞLIK...

ALLAHA EMANET OLASIN....

ve a.selam ecmain..sağolasınız selametle...abi..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt