Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Okul Hayatı ve Dini Eğitim (1 Kullanıcı)

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
pr_01_1013_max.jpg

Dr. Ayşe İzci Coşkuner
POZİTİF YAYINCILIK

Çocuklarımız bizim yarınlarımız. Onları geleceğe hazırlamada okulun ne büyük önemi olduğunu hepimiz biliriz. Hepimiz çocuklarımızın kaliteli bir öğrenim görmesini isteriz. Ne var ki çoğu zaman temenniler işe yaramaz, çocuklarımızın okul hayatı ile ilgili pek çok sorun önümüze dikiliverir.

Diğer taraftan, müslüman bir toplum olarak çocuklarımızın güzel bir dinî eğitim almasını da arzu ederiz. Fakat bu isteğimizi karşılayacak kurum bulma sıkıntısı bir tarafa, dinî eğitimin okulla bir arada nasıl yürüteceğimizi bilemeyiz. Uzman eğitimci Dr. Ayşe İzci Coşkuner bu kitabında çocuğumuzun okul hayatında karşılaşabileceği sorunları ve dinî eğitim meselesini ele alıyor, çözümler sunuyor.

Semerkand Pazarlama | Okul Hayatı ve Dini Eğitim | Eğitim Dizisi | AYŞE İZCİ COŞKUNER

Kitapyurdu

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt