Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

oktay ustadan pasta patates salatası (1 Kullanıcı)

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ELİNE GÖNLÜNE SAĞLIK YALNIZ BEN BİŞİ DİYECEM SAKIN YANLIŞ ANLAMAYIN BU BENİM FİKRİM SİZ BUNU YAPINCA YİYECEKMİSİNİZ SADECE SORDUM RABBİME EMANET OLUN SELAM VEDUA İLE

ya cevdet abicim benimde takıldığım nokta o..yapıyo abla koyuyo resmi oraya sonra oturup yiyo bizede bakmak düşüyo..çok direttim kargo olayını amaaaaaaa...:Kee napacaksın hayırlısı işte

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
ya ablacım hep ben yokken giriyosun nete yakalıyamıyorum bi türlü seni...e haftaya sınav var malum ders çalışıyorum fazla giremiyorum ben nete..
neyse bunu beğendim yapmayı düşünüyorum yarın bakalım hadi RABBİME emanetsin....

ben genelde sabah bakıyorum buraya annem pc de yakalayınca kızıyo bağımlı oldm buraya şu ders konusu offffff haftaya sınav var ama ben napcaksam bilmiyorm ayy gidip bende çalışıyım hadi allaha emanet ol:H

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ben genelde sabah bakıyorum buraya annem pc de yakalayınca kızıyo bağımlı oldm buraya şu ders konusu offffff haftaya sınav var ama ben napcaksam bilmiyorm ayy gidip bende çalışıyım hadi allaha emanet ol:H

yakaladııııııııım....
evet bizimkilerde kızıyolar bana fazla durunca..ama napim bırakamıyorum bi türlü siteyi..neyse hadi bende temizliğe girişcem.RABBE emanetsin........

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Eline Sağlik Cok Güzel Görünüyor Hiiimmmm

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
Ellerine Sağlik çok Hoş Gözüküyo Oooohhhhh Hemen Birazcik Alayim Dayanamayacağim Yaaaaaa Süpersinnnn Dualarla...:):b:h

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
ay canım çekti valla ben zaten patatesli herşeyi severim elinize sağlık allah nasip ederse ağustosta oğlumun sünneti var sünnet yatağında bunu uygulayacağım inşallah hayırlı günle

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
Massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) is a WoW Gold genre of online computer role-playing games (CRPGs) in and which a large number of players interact with one another in a virtual world. As in all RPGs, So please try WoW Powerleveling and players assume the role of a fictional character not Runescape Powerleveling and (most commonly in a fantasy world),and take control over many of that character's actions.MMORPGs are distinguished from single-player or small multi-player CRPGs by the number of players, and by the game's persistent world, usually hosted by the game's publisher, which continues to exist or and evolve while the player is away from the game.someone said that is a great idear,but i think it's a nice choose! why? because that and Maple Story Mesos it's a best games items for mmorpg,and somefor games player not to be our best games,lol~ we should try and buy some also we can learn some to improve our games account! ThanksRunescape

ben hiçbişey anlamadım slm ve dua ile:H

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
ay canım çekti valla ben zaten patatesli herşeyi severim elinize sağlık allah nasip ederse ağustosta oğlumun sünneti var sünnet yatağında bunu uygulayacağım inşallah hayırlı günle

s.a hoş geldinizz inşallah hayırlısıyla oğlunuzun sünnetini yapabilirsiniz allaha emanet olun slm ve dua ile:H

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt