Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

OBJEKTİFİMDEN SULTAN AHMET (3 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
RE: OBJEKTİFİMDEN SULTAN AHMET

SA KARDEŞİM EYER ÖYLE BİR ŞEY OLUR İSE BENDE VARIM İNŞALLAH.SELAM VE DUA İLE KALIN.

Resul_Acer yazdı:
Öyle birşey olursa hemen gelirdim...Eminönündende boğaz turu yaparız biz arkadaşlarla 1 hafta önce yaptık şahaneydi...2 boğazın altından geçtik nereler yokki? kız kulesi galata kulesi topkapı sarayı heryer gözüküyor...B)

Kaan Erdem

Yönetici

AS KARDEŞİM.EN SON .ÇOK GÜZELDİ.SELAM VE DUA İLE KAL.ENİŞTE KARDEŞİMİ GEZDİR BAK BUNALMIŞ.:D:D:D:D:D:D:D:D:D

meftun61 yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM KAAN KARDEŞİM GÜNAHA GİRİYORSUN HABERİN OLSUN.YA ZATEN BUNALDIM TATİL İSTİYORUM GEZMEK GEZMEK GEZMEK GEZMEK İSTİYORUM.SENDE BÖYLE GÜZEL RESİMLERİ EKLİYOSUN BENİM İÇİM GİDİYOR.:(:(:( GEZMEEEEEEEEKKKKKK İS---- Tİİİİİİİİ--- YOOOOOO-- RUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMM:(:(:(:(:(:(:(:(

Kaan Erdem

Yönetici

İNŞALLAH KARDEŞİM SELAM VE DUA İLE KAL.

leyla_serdar yazdı:

emegine saglik , harika bir paylasim, insallah oralari görmek bizlerede allah'in izniyle nasib olur...B)B)B)

Kaan Erdem

Yönetici

AS ERDAL ABİ.ALLAH CC RAZI OLSUN.EVET İSTANBUL BENİM İÇİNDE BİR BAŞKADIR.SELAM VE DUA İLE KALIN.

erdal yazdı:
SELAMIN ALEYKÜM KAAN KARDEŞ...

GAYET GÜZEL OLMUŞ...

İSTANBULUN BENDE AYRI BİR YERİ VAR...

ÜNİVERSİTE (YILDIZ-1975) ORDA OKUDUK...

RESİMLERİ GÖRÜNCE YÜREĞİMİZ BİR KABARIYOR..ELLERİNE SAĞLIK DUA İLE..

Kaan Erdem

Yönetici

O ZAMAN MÜSAİT OLAN BİR GÜNÜ HAFTA SONU AYARLAMAMIZ GEREKİR.BENDE VARIM İNŞALLAH.SELAM VE DUA İLE KALIN.MÜHİM OLAN SİZİN ANKARADAN MÜSAİT BİR ZAMAN AYARLAYIP GELMENİZ.BİZ SİZDEN DAHA YAKINIZ SİZ NE ZAMAN MÜSAİT OLURSANIZ İNŞALLA.SELAMVE DUA İLE KALIN TEKRARDAN.

RECEB-I KAMER yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
SA ASLINDA GELEBİLECEK OLANLAR VE SİTEDEKİ İSTANBULDA OTURAN ERKEK KARDEŞLERİMİZLE BİR ORGANİZASYON YAPILARAK BULUŞULABİLİR GÜNÜBİRLİK BİR GEZİ YAPILABİLİR.EMİNÖNÜ-SULTANAHME-AYASOFYA VE CİVARINDAKİ GEZİLECEK TÜM YERLER VE EVE DÖNÜŞ.:D:D:DBENCE BİR DÜŞÜNÜN.SELAM VE DUA İLE KALIN.SELAMETLE.

RECEB-I KAMER yazdı:
M DENIZ yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM ELİNE SAĞLIK ÇOK GÜZELLER. İNŞALLAH BENDE ÇOK GÖRMEYİ İSTİYORUM ORALARI SULTAN AHMET, AYASOFYA,EMİNÖNÜ VB. İNŞALLAH KISMET OLUR BİGÜN
GİDİP GÖRMEYE. HATTA BERABER GEZERİZ REHBERİMİZ OLURSAN SEVİNİRİM. RECEB BENİ GÖTÜRMÜYO AMA BEN ONUDA GÖTÜRRÜM.:D
ALLAH'A(C.C) EMANET OL. SELAMUN ALEYKÜM
VAYY MURAT ABİM NE DEMEK YAA GEL HEP BERABER GİDELİM,GEZELİM,,GÖRELİM İNŞAALLAH..:):):)İNŞAALLAH O HAYALİMİZDEKİ SABAH NAMAZINI EYÜP SULTANDA KILARIZ ABİM EN KISA ZAMANDA..TAMAM NAMAZ ÇIKIŞINDA SİMİTLER BENDEN OLACAK:):):):):)
S.ALEYKÜM ABİ EVET ÇOK GÜZEL DÜŞÜNCE..OLURSA EĞER ÇOK GÜZEL OLUR..MURAT ABİYLE VARIZ İNŞAALLAH..S.ALEYKÜM

Kaan Erdem

Yönetici

AS İNŞALLAH DEDİĞİNİZ GİBİ OLUR.SELAM VE DUA İLE KALIN.ALLAH CC EMANET OLUN.

nihalim yazdı:
S.A...ALLAH C.C. RAZI OLSUN...EMEĞİNİZE SAĞLIKB)
BİR NEBZE SİZİN SAYENİZDE GÖRMÜŞ OLDUK...İNŞALLAH DÜNYA GÖZÜ İLE DE GÖRMEK NASİP OLUR...:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(...ALLAH C.C. EMANET OLUN...SELAMETLE...B)

hilali mutluluk

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm ben bugün katıldım aranıza arkadaşlar.gerçektende çok şey öğrendim siteden hepinizden allah razı olsun.resimler mükemmle bence başarılarınızın devamını dilerim.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

KAAN ERDEM yazdı:
AS KARDEŞİM.EN SON SALI ORDAYDIM MÜKEMMELDİ.ÇOK GÜZELDİ.SELAM VE DUA İLE KAL.ENİŞTE KARDEŞİMİ GEZDİR BAK BUNALMIŞ.:D:D:D:D:D:D:D:D:D

meftun61 yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM KAAN KARDEŞİM GÜNAHA GİRİYORSUN HABERİN OLSUN.YA ZATEN BUNALDIM TATİL İSTİYORUM GEZMEK GEZMEK GEZMEK GEZMEK İSTİYORUM.SENDE BÖYLE GÜZEL RESİMLERİ EKLİYOSUN BENİM İÇİM GİDİYOR.:(:(:( GEZMEEEEEEEEKKKKKK İS---- Tİİİİİİİİ--- YOOOOOO-- RUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMM:(:(:(:(:(:(:(:(

NE OLUR DUA EDİNDE CUMARTESİ ÖMERİMİN YANINA GİDEYİMDE GEZDİRSİN BENİ.:(

Kaan Erdem

Yönetici

meftun61 yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
AS KARDEŞİM..ÇOK GÜZELDİ.SELAM VE DUA İLE KAL.ENİŞTE KARDEŞİMİ GEZDİR BAK BUNALMIŞ.:D:D:D:D:D:D:D:D:D

meftun61 yazdı:

NE OLUR DUA EDİNDE CUMARTESİ ÖMERİMİN YANINA GİDEYİMDE GEZDİRSİN BENİ.:(

successful_15

Kayıtlı Kullanıcı

s.a ben bu siteye yeni üye oldum resimler çok güzeldi gerçekten emeğine sağlık:p

Kaan Erdem

Yönetici

successful_15 yazdı:
s.a ben bu siteye yeni üye oldum resimler çok güzeldi gerçekten emeğine sağlık:p

a.s hoş geldiniz aramıza kardeşim t.ederim Allah (c.c) razı olsun selam ve dua ile B)B)

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

S.A
BU HAFTA SONU İNŞALLAH YİNE SULTAN AHMETTEYİZ..
GERÇEKTEN BÜYÜLÜ BİR ATMOSFER..İSTANBULUN HER YERİ ÖYLE
BU MEMLEKETE AŞIĞIM VAZGEÇEMİYORUM...ÇOK SAOLASIN MÜKEMMELLER B)B)

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı

Resimler super, harika ve mukemmeler. Allah razi olsun. Bu sene tatile turkiyeye gelemiyoruz malesef ama en azindan resimlerle avunmaya calisiyoruz iste.

:D :D :D Gulsum kardes yer degissek olur mu acaba :D:D neden dersen evde oturmaktan bunaldim is ariyorum bi turlu bulamadim okullarin acilmasina daha varr mumkunmu acaba bi yer degissek neguzel olcakk :D;) ama sen buralara gelmek istermisin bilmem ama:D

Kaan Erdem

Yönetici

AS BİZİM İÇİNDE ORALARI GEZİN SELAM VE DUA İLE KALIN.

AHSEN-I FIGAN yazdı:
S.A
BU HAFTA SONU İNŞALLAH YİNE SULTAN AHMETTEYİZ..
GERÇEKTEN BÜYÜLÜ BİR ATMOSFER..İSTANBULUN HER YERİ ÖYLE
BU MEMLEKETE AŞIĞIM VAZGEÇEMİYORUM...ÇOK SAOLASIN MÜKEMMELLER B)B)

Kaan Erdem

Yönetici

SELAM VE DUA İLE KALIN.

Tugbis yazdı:
Resimler super, harika ve mukemmeler. Allah razi olsun. Bu sene tatile turkiyeye gelemiyoruz malesef ama en azindan resimlerle avunmaya calisiyoruz iste.

:D :D :D Gulsum kardes yer degissek olur mu acaba :D:D neden dersen evde oturmaktan bunaldim is ariyorum bi turlu bulamadim okullarin acilmasina daha varr mumkunmu acaba bi yer degissek neguzel olcakk :D;) ama sen buralara gelmek istermisin bilmem ama:D

Kaan Erdem

Yönetici

AS ÜYELİĞİNİZ HAYIRLI DAİM OLSUN.SELAM VE DUA İLE KALIN.

hilali mutluluk yazdı:
selamün aleyküm ben bugün katıldım aranıza arkadaşlar.gerçektende çok şey öğrendim siteden hepinizden allah razı olsun.resimler mükemmle bence başarılarınızın devamını dilerim.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

Tugbis yazdı:

VALLA OLUR NEDEN OLMASIN.BOL BOL GEZERİM OHHH.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt