Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Nureddin YILDIZ Hoca'yı hiç böyle görmediniz! Siz değil Kalpleriniz dinlesin... (1 Kullanıcı)

beyaban

Kayıtlı Kullanıcı
kendisi çok büyük bir hoca, çok iyi bir insan ve en önemlisi samimi bir adamdır. çok seviyorum hocamı...

özgürlü_zamanlar

Kayıtlı Kullanıcı
Tüm hocalarımız güzeller. Hepsini ayrı ayrı dinlerim. Onlar pek kendilerini dinlemiyorlar.Ama ben hepsini dinliyorum. %90 hepsi aynı görüşte zaten. Farklı kaynaklarda , farklı yorumlar yaptıkları noktalar var tabiki ama onlar benim yaşamımda bir etkisi olmadı şu ana kadar. Hepsinden Allah c.c. razı olsun. Herkesin gönlünü o bilir , ben kimin gerçek kimin yalancı olduğunu bilemem. Onu Allah c.c. bilir. Kimseyi eleştirmemek gerekir. Dinlemek ve farklı boyutlarda hissetmek gerekir. Hepimizden Mevla razı olsun.

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum
cok saolun gözyaslari icerisinde dinledim hocamizi...
insaALLAH idrak edip anlayanlardan ve yasayanlardan oluruz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt