Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

NÜFUS PLANLAMASI (Kürtaj) (1 Kullanıcı)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Tem 2006
Mesajlar
3,521
Tepki puanı
2
Puanları
0
Konum
Fatih - İstanbul
İslam devletlerinin tarihe gömülmesinden sonra müslümanlar üzerine oynanan oyunlar git gide hızlanmaya başladı. Önce inançları saptırılmaya çalışıldı. Nesiller toptan dinsiz olarak yetiştirilmeye başlandı. Fakat her şeye rağmen Allahü Teala yardımım müslümanların üzerinden tamamıyla çekmemişti. Kafirlerin bütün güçlerini harcayıp bir nesli dinsizleştirmesinin ardından yeni nesil yine İslâm ruhuyla doğuyordu. Kartalların kanatlarının yolunması doğacak neslin kartal olmasını engelleyemiyordu.

Bunun üzerine haçlılar İslâm'ı yok etmek için tek yolun müslümanların köküne kibrit suyu ekilmesi olduğuna karar verdiler. Böylece tarihte eşine az rastlanır vahşi bir kıyıma başlandı.

Müslüman analara kendi çocukları kendi elleriyle katlettiriliyordu. Haçlılar fravunlardan daha becerikle çıkmış, müslümanlarsa o zamanın yahudilerinden daha da süfİileşmişlerdi. Çocuğunu eliyle öldüren kadın bu yaptığının kendisi, ailesi ve toplumu için daha hayırlı olduğuna inandırılmış bu korkunç cinayeti kalbi ürpermeden işliyordu.

İşte nüfus planlaması bu vahşi cinayetlerin maskesiydi.

Fakat fravun kudreti nasıl Hz. Musa'yı öldürmeye yetmediyse, çağdaş fravunların kudreti de müslümanların soyunu kesmeye ve yeni doğacak uyanış neslini yok etmeye yetmedi. Müslümanlar düşmanlarının programlarını anlamakta gecikmediler.

Acaba neydi, müslümana bu adi katilliğini insanlık için acilen yapılması gereken bir iş olarak gösteren? Neydi, müslümanların düşmanlarının dişlerini görmesine engel olan şey, ve müslümanlar nasıl olup da düşmanlarının bu adi planlarını kendi lehlerine görüp savunacak kadar şaşkınlık ve gaflete düşmüşlerdi?

işte bu bölümde gerek garplıların gerekse islâm ümmeti içindeki çığırtkanlarının müslümanları aldatmak için ağızlarından düşürmedikleri propagandalarından ve apaçık saçmalıklarından bahsedeceğiz.

ALINTIDIR..
 

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Nis 2006
Mesajlar
2,624
Tepki puanı
0
Puanları
0
RE: NÜFUS PLANLAMASI (Kürtaj)

HER DOĞAN ÇOCUK KENDİ RIZKIYLA DOĞAR..
 

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
18 Tem 2006
Mesajlar
231
Tepki puanı
0
Puanları
0
RE: NÜFUS PLANLAMASI (Kürtaj)

BENCE KÜRTAJ ALLAH'IN YARATTIĞINA KARŞI GELMEKTEN VE CİNAYETTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL...

ALLAH SONUMUZU HAYREYLESİN İNŞ....

SELAMETLE...B)
 

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
4 Nis 2007
Mesajlar
606
Tepki puanı
0
Puanları
0
RE: NÜFUS PLANLAMASI (Kürtaj)

kürtaj bence tam bir vahşet.çok korkunç bişi.insan kendi çocuğunun katili oluyor bilerek ve isteyerek insanın kanı donuyor:eek:
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt