Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Nokia 5800XM Güncellendi (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,066
Tepki puanı
24
Puanları
38
Konum
Ankara
Nokia’nın Xpress Music serisi mobil cihazlarından Nokia 5800XM yeni firmware güncellemesine kavuştu. V21’den V30’a geçiş ayrıntıları yazımızda…

Nokia'nın ilk dokunmatik ekranlı ve Symbian'lı mobil cihazı 5800XM, geçen kısa sürede, firmware güncellemeleriyle birçok eksiğini kapattı. Son firmware güncellemesi ile v30 sürümüne yükseltilen 5800XM, daha çok performans optimizasyonuna dair gelişmeler içeriyor.

9854d8l2v4.jpg

FOTA yahut Nokia Software Updater ile gerçekleştirilebilen güncelleme, FOTA ile yükseltmede ortalama 4MB'a yakın bir dosya transferi gerçekleştiriyor. Her ne kadar bu firmware, UDP (kullanıcı verilerini koruma) yeteneğine sahip de olsa, ilk deneyimler biraz olumsuz. Zira bir çok kullanıcı veri kaybı şikayetinde bulunmuş. Bu yüzden bir yere yedeğinizi almayı ihmal etmeyin.


Bilinen bir çok hatanın giderildiği ve ana ekrana mail sekmesinin eklendiği bu yeni firmware, daha fazla hız ve daha etlin bir dokunmatik ekran deneyimi vaat ediyor. V31 ile 5800XM için bir mega güncelleme geleceği hususu da bu güncelleme ile sıcaklığını böylelikle korumaya devam etmiş oluyor.
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt