Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Nefis ile cihad etmek (1 Kullanıcı)

hanif 2

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. kardeşlerim forumunuza kaılalı birkaç gün oldu çok huzur verici bir yer kurucularından ALLAH razı olsun Ben burda soru sorulmaması gerektiğini biliyorum nacizene düşüncelerimi paylaşmak ve sizlerin tecrübelerinden feyz almak istiyorum namaz için nefisle cihad etmek günahmıdır içimizdeki vesveseler nasıl susturulur bazı namazların tadı damakta kalıyor coşuyorsun secdeden kalkmak istemiyorsun ama iki gün sonra kıldığın namazda aynı coşku olmayınca içindeki ses konuşuyor olmuyor diyor arkadaşlar sürekli kılan arkadaşlarda da böle oluyormu nefsi terbiye etmek zorlayarakmı yapılır arkadaşlar bir müslüman olarak (ELHAMDÜLİLLAH) kendini ibadete zorlamaktan bahsetmek bile çok yüz kızartıcı biliyorum herkes bir yerden başlamalıdır değilmi birde şunu sormak istiyorum hafta sonu piknik için gittiğim alanda yakılmış kuranı kerim sayfaları buldum RABBİM bağışlasın tplayıp poşetledim onları ne yapabilirim şimdiden teşekkür ederim ALLAH cümlenizden razı olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt