Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ne olur benim içinde okuyun yalvarıyorum size öyle bir bela varki (1 Kullanıcı)

ECENAZ123

Kayıtlı Kullanıcı
ne olur benim içinde okuyun yalvarıyorum size öyle bir bela varki ekmekverdim iş verdim benim beni arkamdan vurdu yavrum var birtane anne kuzusu iftira allahım korusun sizleri çok kötü birşey canıma kıymak istedim yavrunm var ben kimsesizim onunda boynu bükük olsun istemedim ne olur sunuz bu beladan ben uzaklaşayım aynı işyerinde
yaptıklarından pişmalık duyar bir gün işallah olmamış şeyleri olmuş gibi anlatıyo ailemle aramı bozdu allahım sığındım ben benim kisem yk

merve_talat

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım yardımcın olsun dua et ol bol biz de dua edelim inşaallah allah a emanet olun

Karîn'den Korun

Kayıtlı Kullanıcı
Ecenaz kardeşim öncelikle Allahü Teala yardımcın olsun, bütün bu başına gelenler Yüce Rabbimin sana imtihanıdır. Lütfen böyle intihar gibi şeyleri aklına getirme, Bununla ilgili;

Hz. Ebu Hureyre (ra) anlatıyor: "Resûlullah (sav) buyurdular ki: "Kim kendisini dağdan atarak intihar ederse o cehennemlik olur. Orada ebedî olarak kendini dağdan atar. Kim zehir içerek intihar ederse, cehennem ateşinin içinde elinde zehir olduğu halde ebedî olarak ondan içer. Kim de kendisine demir saplayarak intihar ederse, cehennemde ebedî olarak o demiri karnına saplar." (1)

Buhari, Tıbb 56; Müslim, İman 175

Câbir İbn Semüre (ra) anlatıyor: "Resûlullah'a (sav), intihar eden bir kimse haber verilmişti: "Ben üzerine namaz kılmıyorum!", buyurdular." (3)

Ebu Davud, Cenâiz 51

Sabret ve bu imtihanı başarıyla geç inşallah. Allah seni çocuğuna bağışlasın. Güzel bir abdest al namazlarını kıl ve dua'larını et, Allah'tan başka kimseden yardım isteme. Sıkıntıda olan için bizde dua edelim. Allah bize hak yolundan ayrılmamayı,Allah'ı unutmamayı ve imanlı ölmeyi nasip eylesin inşallah,Amin.

Selametle,Selamun Aleyküm

ECENAZ123

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun bana dau edermisiniz çok kötüyümm

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt