Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

NASA YA KURANDAN DERS (1 Kullanıcı)

SUMRU

Yasaklı Kullanıcı
Katılım
1 Ağu 2006
Mesajlar
578
Tepki puanı
0
Puanları
0
Lütfen aşağıdaki bilgileri okuyup sonra resme bakınız. Aşağıda göreceğiniz fotoğraf Amerikan Uzay Araştırma Merkezi'nden (NASA) alınmıştır. Kuran-ı Kerim (Rahman suresi 37. Ayet)
Bismillahirrahmanirrahim;
Gökyüzü yarıldığı zaman açılmış bir gül halini aldığında başka hangi şeyle Rabbinizi yalanlamaya kalkışırsınız? ( Rahman suresi: 37) Lütfen bu ayetin manasını ekteki resme bakarken yeniden okuyunuz. Açıklama: Fotoğraf Amerikan Uzay Araştırma Merkezi'nin (NASA) en son teknolojiyle yaptığı teleskoplarla Samanyolu gezegeninden sonra evrende elde ettiği en son görüntüdür. Bu fotoğrafa NASA yetkilileri bir açıklama getirememiştir ve bu fotoğrafı İslam alimlerine bir açıklama yapmaları için göndermişlerdir. İslam alimleri de yukarıdaki ayeti beyan etmişlerdir.
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt