Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

NAMAZLI NİYAZLI ASKER ARANIYOR !!!(haber) (2 Kullanıcı)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
Allahsızlaiklerin ezanla,mehmedcikle,bayrakla,dinle,imanla,bayrakla,ezanla,şehidlikle,vatanla hiç alakaları yoktur veya bu kavramlara düşmandır onlar...
MÜCAHİD MEHMEDCİK VATANINI SAVUNUR,SAHTESİ YAHUDİYİ,NATOYU...
MÜCAHİD MEHMEDCİK MÜSLÜMANDIR,SAHTESİ DİN DÜŞMANIDIR...
MÜCAHİD MEHMEDCİK,ÇANAKKALE ŞEHİDLERİNİN YOLUNDADIR,SAHTESİ ÇANAKKALE ŞEHİDLERİNE DÜŞMANDIR...

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Allahsızlaiklerin ezanla,mehmedcikle,bayrakla,dinle,imanla,bayrakla,ezanla,şehidlikle,vatanla hiç alakaları yoktur veya bu kavramlara düşmandır onlar...
MÜCAHİD MEHMEDCİK,ÇANAKKALE ŞEHİDLERİNİN YOLUNDADIR,SAHTESİ ÇANAKKALE ŞEHİDLERİNE DÜŞMANDIR...

bende sizden farklı bir şey söylemedim...muhammedcik nereye ...natocuk nereye...

ecmain olsun tek-dilegim kardeşim....inşallah faydalı olur

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun aleyküm abi.Allah razı olsun.Ne güzel söylediniz.Yüreğinize sağlık..

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
bende sizden farklı bir şey söylemedim...muhammedcik nereye ...natocuk nereye...

ecmain olsun tek-dilegim kardeşim....inşallah faydalı olur
Söylemedin de, ÇANAKKALE ŞEHİDLERİNİ BİLMİYORUM FALAN YAZARAK ŞÜPHE ÇEKİYORSUN..
ÇANAKKALE ŞEHİDLERİMİZE ŞEHİDDİR DİYEMİYORMUSUN,ANLATMAK İSTEDİĞİNE ŞÜPHE TOHUMLARI EKİYORSUN...
ÇANAKKALE ŞEHİDLERİ EHLİ SÜNNET OLDUĞU İÇİNMİ ŞEHİDLERDİR DİYEMİYORSUN...
BU ŞEKİLDE DAVRANARAK CİHAD ANLAYIŞINA KÖSTEK OLMUYORMUSUN...
YALNIZ VE YALNIZ ŞERİAT İÇİN SAVAŞIP ÖLENLER ŞEHİDDİR..
Vesselam...

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Söylemedin de, ÇANAKKALE ŞEHİDLERİNİ BİLMİYORUM FALAN YAZARAK ŞÜPHE ÇEKİYORSUN..
ÇANAKKALE ŞEHİDLERİMİZE ŞEHİDDİR DİYEMİYORMUSUN,ANLATMAK İSTEDİĞİNE ŞÜPHE TOHUMLARI EKİYORSUN...
ÇANAKKALE ŞEHİDLERİ EHLİ SÜNNET OLDUĞU İÇİNMİ ŞEHİDLERDİR DİYEMİYORSUN...
BU ŞEKİLDE DAVRANARAK CİHAD ANLAYIŞINA KÖSTEK OLMUYORMUSUN...
YALNIZ VE YALNIZ ŞERİAT İÇİN SAVAŞIP ÖLENLER ŞEHİDDİR..
Vesselam...

abi ben azerbaycanliyim ...nerden bileyim canakkale şehitlerini...sadece işte namaz kılan resimlerini gordum ve Allah ın kelimesini yuceltmek için savastiklarini duydum ve ole diyorum..şehit kelimesine gelince islamda hiç bir kimseye sehittir denmezş...inşallah sehittir denir ve Allah katında kimse temize çıkarılmaz..ben de inşallah şehittirler yazdım...neden hep sui zann ediyorunuz

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
abi ben azerbaycanliyim ...nerden bileyim canakkale şehitlerini...sadece işte namaz kılan resimlerini gordum ve Allah ın kelimesini yuceltmek için savastiklarini duydum ve ole diyorum..şehit kelimesine gelince islamda hiç bir kimseye sehittir denmezş...inşallah sehittir denir ve Allah katında kimse temize çıkarılmaz..ben de inşallah şehittirler yazdım...neden hep sui zann ediyorunuz
Selamün Aleyküm kardeşim...
Bak ne güzel anlaşacağız senle,işte böyle ol..
Hatamızı kabul ettikmi mesele kalmaz zaten..
Bilmediğin hakkında yorum yaparsak,ANLATMAK İSTEDİĞİMİZ MESAJI YANLIŞ ANLATIRIZ...
Böyle Çanakkale Şehidlerini falan bilmem diye başlarsan seni kimse ciddiye almaz,aman ha..O zaman cihadı,İslamın hakimiyetini hakim kılma gayretlerin boşa gider,düşmanlık kazanırsın..
Çanakkalede, MÜCAHİD MEHMEDCİK,o anlattığın kafir ordusunu yıktı..250bin şehid verme pahasına..KİMİ HİNDU,KİMİ YAMYAM,KİMİ BİLMEM NE BELA KÜFÜR ORDUSUNA, MÜCAHİD DEDELERİMİZ GÖĞSÜNÜ SİPER ETTİ,ÇANAKKALEYİ KAFİR GEÇEMEDİ..
ŞİMDİKİ AFGANİSTAN VE IRAKTA,ABD DECCAL CUMHURİYETİNE DİRENİŞ GÖSTEREN MÜCAHİDLER GİBİ..
Suizan falan değildi kastım,HAKİKATİN HATIRI DOSTUMUN HATIRINDAN BÜYÜKTÜR BUYURUYOR HZ ALİ KS...HAKİKATİN HATIRI İÇİN GEREKİRSE DOSTUN HATIRI KIRILABİLİR...
Besmele...Vesselam...Veddua...

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
tamam ne guzel yazdın ben de anladım...ben azerbyacan tarihi gectim abi...rafizi sah ismail xetai gectim okulda...şimdi ben bilmiyorum ki canakkaleyi sadece iste resimden gorduklerim..bilmedgim şey hakkında yorum yapmadım...inşallah şehittirler dedim gectim..gunuzm laiklerin ordusna...şimdi ben şehitlere laf mi etmiş oluyorum ?

yazmışın ki ben canakkale şehitlerini bilmem demişssin..vallahi bilmiyorum ne yazayım hakkında bilgim olmayan insanlar hakkında...sadece husnu zann ederk..inşallah şehittirler yazdım..neyse...yalnış amnlıyorsunuz surekli...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Sadece İmanları vardı. Gömdüler enginliğe tapılan tüm sahte putları.
Bir Fatiha...

Hasan Ethem'in şehit olmadan sadece iki gün önce annesine yazdığı mektubu

Valideciğim, Ey Allahım. Bu ovada onun sesi ne kadar güzeldi. Bülbül bile sustu, ekinler bile hareketten kesildi, dere bile sesini çıkarmıyordu. Herkes, herşey, bütün mevcudat onu, o mukaddes sesi dinliyordu. Ezan bitti. O dereden ben de bir abdest aldım. Cemaat ile namaz kıldık. O güzel yeşil çayırların üzerine diz çöktüm. Ellerimi kaldırdım, gözümü yukarı diktim, ağzımı açtım ve dedim: Ey benim Yarabbim! Şu kahraman askerlerin bütün dilekleri, İsm-i celalini İngilizlere ve Fransızlara tanıtmaktır. Sen bu şerefli dileği ihsan eyle ve huzurunda titreyerek, böyle güzel ve sakin bir yerde sana dua eden biz askerlerin süngülerini keskin, düşmanlarını zaten kahrettin ya, bütün mahveyle! Diyerek bir dua ettim ve kalktım. Artık benim kadar mes'ut, benim kadar mesrur bir kimse tasavvur edilemezdi. Dünyanın en güzel yerleri burası imiş. Yalnız bu memleketlerde düğün olmuyor. İnşaallah düşman asker çıkarır da, bizi de götürürler, bir düğün yaparız olmaz mı?

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Azerbaycan_li kardeş yanlış birşey demedi zaten inş.
Çanakkalede savaşanlar şeriat rejiminin altında tevhid bayrağı altında savaştılar.O ordu meşru orduydu o ordu bünyesinde ölenlerde şehittir(inşallah).Şuan ki Küfür rejimli olan cumhuriyet ve demokrasi küfrünü korumak kollamak için oluşturulmuş orduyla bir tutmak ve aynı gibi göstermek ve devamıymış gibi söylemek o çanakkaledeki şehidlerimize büyük saygısızlık ve hıyanettir...
Onlar cumhuriyet demokrasi laiklik ataputçuluk gibi modern ideoloji putlarını koruyup kollamak için değil.Biz ölelim yeter ki bu topraklarda Allah'ın kanunları hüküm sürsün diye göğüslerini siper ettiler..O zaman Peygamber ocağı vardı.Şimdi ki ise Ataput ocağı.

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
Bir Fatiha...

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

اَلْحَمْدُ ِللهِ رَبِّ العَالَمِينَ () الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ () مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ () إيَّاكَ نَعْبُدُ وإيَّاكَ نَسْتَعِينُ () اِهْدِنَا الصِّراطَ الْمُسْتَقِيمَ () صِرَاطَ الَّذِينَ أنْعَمْتَ عَلَيْهِمْ غَيْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَيْهِمْ وَلاَ الضَّالِّيِنَ.()

Meali

Rahmân ve Rahîm olan Allahın ismi ile.

Hamd, âlemlerin Rabbi, Rahman, Rahîm ve din günü (kıyâmet günü)nün sâhibi olan Allaha mahsûsdur. Yalnız sana ibâdet eder, yalnız senden yardım isteriz. Bizi doğru yola, kendilerine ni’met verdiklerinin yoluna ilet. Gazâba uğrayanlarınkine, sapıklarınkine değil.

Valideciğim, Ey Allahım. Bu ovada onun sesi ne kadar güzeldi. Bülbül bile sustu, ekinler bile hareketten kesildi, dere bile sesini çıkarmıyordu. Herkes, herşey, bütün mevcudat onu, o mukaddes sesi dinliyordu. Ezan bitti. O dereden ben de bir abdest aldım. Cemaat ile namaz kıldık. O güzel yeşil çayırların üzerine diz çöktüm. Ellerimi kaldırdım, gözümü yukarı diktim, ağzımı açtım ve dedim: Ey benim Yarabbim! Şu kahraman askerlerin bütün dilekleri, İsm-i celalini İngilizlere ve Fransızlara tanıtmaktır. Sen bu şerefli dileği ihsan eyle ve huzurunda titreyerek, böyle güzel ve sakin bir yerde sana dua eden biz askerlerin süngülerini keskin, düşmanlarını zaten kahrettin ya, bütün mahveyle! Diyerek bir dua ettim ve kalktım. Artık benim kadar mes'ut, benim kadar mesrur bir kimse tasavvur edilemezdi. Dünyanın en güzel yerleri burası imiş. Yalnız bu memleketlerde düğün olmuyor. İnşaallah düşman asker çıkarır da, bizi de götürürler, bir düğün yaparız olmaz mı?

Allahcc razı olsun gönüldaş-kardeşimiz...
BESMELE...SELAM....DUA..

nerde o dağ gibi insanlar

nasıl doğdu bu fareler

uçan köprüler nesiller arası

uçan köprüler ülkeler arası

uçan köprüler..."

-oynaşan alevler gibi- hülyalar içinde

yine dalgın seferler içinde

uzak diyar geçmiş zamanlar içinde

-"geçmiş zaman -birkaç yüzyıl-

henüz dün desem yeri

adına hutbe okuduğumuz

hünkârın ülkesi...

o devlet -kıtadan kıtaya

ırktan ırka kardeşliğin-

ve çalı çırpıya nisbet

çınar ağacı.

o, dörtbiryana akıncı salan

hissettiren ulaşamdığı yerde

adaletinin gölgesini...

uzaklıklar kısaldı zamanla

ve uzadı ayrılıklar

o ülke bize

biz ona yabancı şimdi

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Bir Fatiha...

Selamun aleyküm ablacm.Allah razı olsun..

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
bir ülke düşün

bu ülkede bir düzen

temeli ihanet

temelinde vahşet

gözyaşı

kan

darağacında kurulmuş

sarhoş buyruğuyla