Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

NAMAZDA 10 GÜZELLİK (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kardeşim...
konu biraz önce üye olan şahıs adına açılmıştır...

iki farklı yere ısrar ve inatla msn adresini yazmıştır...ve böylelikle yardım için için açılan bir konuya böylesine bir yaklaşımlada içeriğini kirletmiştir...

bu konu dediğim gibi biraz evvel üye olan ve adres vermekte halen inatçılık yapan uyarıldığı halde ısrar eden üye için açılmıştır...selam ve dua ile kalın selametle....

Selamün aleyküm
Kaan kardeşim yönetim şuan sıfırlandı demişsiniz bilmiyordum bide geçen haftalarda bir takım olaylar oldu haberiniz var mı bilmiyorum aşka mecnun kardeşimiz aramızdan ayrılma kararı aldı yönetimle ilgili sorunlar yaşadığı için bizde bu duruma çok üzüldük arkadaşımıza destek vermek amacıyla msn adresleri verildi bende kardeşimizin adreslerini verdim ona ulaşmak isteyen kardeşlerimiz için onun dışında başka şekilde msn adresi verenleri görmedim uyarınız için teşekkürler selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt