Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

namaza duran seccade (1 Kullanıcı)

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı
http://www.youtube.com/watch?v=UgXFuKvaG7o&mode=related&search=
arkadaşlar bu videoyu görmüşmüydünüz

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
RE: namaza duran seccade

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BEN İYİ SECEMEDİM NEYDİ O ALLAHA EMANET OLB)B)B)B)

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BEN İYİ SECEMEDİM NEYDİ O ALLAHA EMANET OLB)B)B)B)
İLK İZLEDİĞİMDE BENDE PEK ANLAYAMAMIŞTIM AMA SECCADE OLDUĞUNU BİRKAÇ KEZ İZLEDİKTEN SONRA FARKETTİM.GEÇEN AYLARDA BİR KARDEŞİMİZ NERDE OLDUĞUNU HATIRLAYAMADIM AMA SECCADENİN NAMAZA DURDUĞUNA DAİR BİR FORUM AÇMIŞTI BELKİ HATIRLARSINIZ.BEN BELKİ O KARDEŞİMİZİN BAHSETTİĞİ ŞEYDİR DEDİM.VEL HASIL ÇOK DA EMİN DEĞİLİM BU SİTEDEKİ KARDEŞLERİM BELKİ İZLEYİP YORUM YAPARLAR DİYE EKLEDİM.YANİ DÜŞÜNÜYORUM DA ACABA İNSANLARIN KENDİLERİ BÖYLE BİRŞEYİ YAPABİLİRLERMİKİ?BU KONU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN VARMI?

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

Dik Duran Seccade Dünya'yı Şoka Soktu!
10/05/2007

Kerkük'te Dik duran seccadeyi görmek için insanlar, seccadenin bulunduğu eve akın ediyor.Hayali Vasit semtinde Muhammed'in evinde meydana gelen inanılması zor olaya yaşanan izdiham üzere polis el attı.

Olay evde bulunanların sabah namazı sıralarında bir odada seslerin geldiğini duymaları ile başladı. Seslerin geldiği odanın kapılarını açan ev sahipleri, kendilerini hayrete düşüren bir olay ile karşılaştılar.

Anlattığına göre oda çok parlaktı ve seccade namaz kılıyordu. Daha sonra seccade dimdik duracak şekilde kaldı Ve hiç bozulmadı.Olayın duyulmasının ardından ise ev meraklı vatandaşların uğrak yeri oldu. Evde izdiham olması üzerine olaya Polisi el koydu. Olayı anlatan Kerkük polisinden Albay Adnan Muhammed Hurşit, gerçekten de seccadenin dik durduğunu kaydetti.

Ahmet Muhammed ise olayın bu sabah meydana geldiğini belirterek, "Evde bulunan herkes namaz kılıyor ve tertemiz. Eve girip baktığımızda seccadenin dik durduğunu gördüm bende şaşırdım. Bu bize güzel bir işaret olsa gerek" dedi
evet arkadaşlar ben bundan bahsediyordum ama sanırım bu başkaymış.yunus kardeşimiz yazmış.benim aklımda yanlış kalmış demekki.

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun aleykum..
Seyrettim video yu gerçekten çok ilginç kardeşim.. Hayırdır inşaAllah..
Selam ve dua ile..B)

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

desertrose yazdı:
Selamun aleykum..
Seyrettim video yu gerçekten çok ilginç kardeşim.. Hayırdır inşaAllah..
Selam ve dua ile..B)
[marq]B)B)B)B)B)B)B)B)B)[/marq]

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

çıkmıyor:(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt