Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Nadas06 agabeyimiz asker oluyor (: (1 Kullanıcı)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum arkadaslar.
Birkac dakika once sohbet sirasinda ogrendim ki Gokmen agabeyimiz 20 gun sonra asker oluyormus.

Ne derdiniz ona dualar, tekbirlerle destek olalim mi?

Ben cani gonulden hayirlarla gitsin gelsin diyorum.

ha kezâ

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam katre'm
Amni...

Abimin kalbi temizdir neresi olur askerlik demek istiyorum ben :D cevabı bekliyorum abi :D

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Küçük hanım Allah razı olsun mesajın için ;)

Hanım ablaaa senin sorunun cevabına gelince kalbi çok temiz bir ablaaama sormuştum Erzurum demişti :)

ha kezâ

Kayıtlı Kullanıcı

::) hımmm...

E yok mu abi sizin içinize doğan bir il :D

leyla-1

Altın Üye
Allah hayırlısıyla asker gidip sağ sağlim geri aramıza dönmek nasip etsin Rabbim.
Allah yar ve yardımcısı olsun inşallah..

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Küçük hanım Allah razı olsun mesajın için ;)

Hanım ablaaa senin sorunun cevabına gelince kalbi çok temiz bir ablaaama sormuştum Erzurum demişti :)

Rica ederim degerli abim.

Benim de icime bir yer dogdu ama?

Acaba Izmir olabilir mi?

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Küçük hanım olur inşaAllah İzmir :)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Küçük hanım olur inşaAllah İzmir :)

Bilmem birde ilham oldu :) Konya diye tahmin edecektim ki ordan bir ic ses "Dur bakalim dur, neden Izmir olmayacakmis?" Dedi bende onu yazdim. Ama belli olunca buraya yaz ha, merakta birakma bizi.

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Küçük hanımın kocaman temiz kalbine İzmir doğmuş ise bize de oraya gitmek düşer ;)
Yazarız tabi :)

MEVLADANIM

Kayıtlı Kullanıcı
Asker deyince benim içim bi cızz ediyor sanki ben gönderiyorum yavrumu öyle hissediyorum :) RABBım sağsağlim gidip gelmenizi nasip eylesin inşaALLAH .. Kazasız belasız su gibi geçer zaman inşaALLAH ..

Bu arada Katre Parem biri İzmir mi dedi :) Amin dicem ama korkuyorum ya burda ezan sesini bile kıstıranlar var .. ALLAH hayırlısını versin kardeşim ..

ha kezâ

Kayıtlı Kullanıcı
İzmir kötüyse Ankara olsun... ::)

Sonra hepimiz o il olması için dua edelim.. :p

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
İzmir kötüyse Ankara olsun... ::)

Sonra hepimiz o il olması için dua edelim.. :p

Ankara mi? :D
Evet ya belki koro halinde toplu dua yapariz evin kenarindaki bakkalin kogusunda askerlik yapar. Yaban ellere gondermeyiz askerimizi, eminim Gokmen abinin annesini cok memnun eder bu durum :D

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Eskisehir'de olabilir efendim : )

ha kezâ

Kayıtlı Kullanıcı
Ankara mi? :D
Evet ya belki koro halinde toplu dua yapariz evin kenarindaki bakkalin kogusunda askerlik yapar. Yaban ellere gondermeyiz askerimizi, eminim Gokmen abinin annesini cok memnun eder bu durum :D

Dua'lar Ankara olması için... Hadi abi gene iyisin :D
Bak yeri Katre söyledi de tamamdır bu iş abi :D
Güzel mi bari oraı katre'm ::)

MEVLADANIM

Kayıtlı Kullanıcı
Ya şimdi doğup büyüdüğüm şehir memeleketime kötü demiyorum ki ben aşk olsun :) Sadece ciddi sıkıntıları var yani birazda rahat ama olsun insan kendini bildikten sonra bişeycik olmaz .. Tabi umarım manisa kavşağındaki yer falan olur yani bornovanın merkezi falan olursa burda bulunan bir insanın karakterini nasıl yaşamak istedıgını az cok tahmın edebılıyorum o yuzden bizim aşağıdaki askeriyede huzursuz olur .. Gençlik uyumuyor .. Yani yoksa severim ben izmirimi .. gerisi deniz zaten foça falan .. Ya siz hayırlısına dua edin cidden gülerek yazıyorum ama benim izmire gelen bir arkadaşım etrafa bakmamak ıcın kafasını dırege çarpmıştı :D neyse hayırlısı

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Dua'lar Ankara olması için... Hadi abi gene iyisin :D
Bak yeri Katre söyledi de tamamdır bu iş abi :D
Güzel mi bari oraı katre'm ::)

Guzel olmaz mi? Gogu Istanbul'un deryasi, nazi Kiz Kulesi'nin edasi..
Bir bilsen ne ozledim ben o sehri.
Hem dogdum, hem buyudum, sonra ayri dustum.
Bosu bosuna ona demiyorum ki Mekke'nin Medine'nin kucuk kizi diye.. : )

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Ya şimdi doğup büyüdüğüm şehir memeleketime kötü demiyorum ki ben aşk olsun :) Sadece ciddi sıkıntıları var yani birazda rahat ama olsun insan kendini bildikten sonra bişeycik olmaz .. Tabi umarım manisa kavşağındaki yer falan olur yani bornovanın merkezi falan olursa burda bulunan bir insanın karakterini nasıl yaşamak istedıgını az cok tahmın edebılıyorum o yuzden bizim aşağıdaki askeriyede huzursuz olur .. Gençlik uyumuyor .. Yani yoksa severim ben izmirimi .. gerisi deniz zaten foça falan .. Ya siz hayırlısına dua edin cidden gülerek yazıyorum ama benim izmire gelen bir arkadaşım etrafa bakmamak ıcın kafasını dırege çarpmıştı :D neyse hayırlısı

Ablam o sehir benime icime dogan. Aslolani daha belli degil. Bu arada direk olayi da iyiymiste sen birde benim animi dinle: Antalya'dayiz. Tabi ben o arada tesetturlu degildim ama, bir tek sacim acikti. Neyse.. Tutturdular denize, plaja gidelim diye.. "Ya hu dedim ben orda gozumun onune bakamam sonra bir kaza olur" dedim dinletememdim. Yanimda iki tesetturlu, bildigimiz feraceli falan.. ( Annem ve yengem oluyorlar :D) Neyse gittik, herkesin gozu bizde tabi. Ben etrafa bakmamak icin yere bakip yuruyordum. Babamlarda bizden once gitmislerdi. Yerde bir cift erkek ayagi gordum. Carpistik galiba pek hatirlamiyorum. Utancimdan adamin suratina bile bakmadan:

- Galiba onume bakmiyorum, cok ozur- derken babamin gulusuyle kafami kaldirdim, baktim babammis. Tovbe ettim plaja gitmemeye :)

MEVLADANIM

Kayıtlı Kullanıcı
Ablam o sehir benime icime dogan. Aslolani daha belli degil. Bu arada direk olayi da iyiymiste sen birde benim animi dinle: Antalya'dayiz. Tabi ben o arada tesetturlu degildim ama, bir tek sacim acikti. Neyse.. Tutturdular denize, plaja gidelim diye.. "Ya hu dedim ben orda gozumun onune bakamam sonra bir kaza olur" dedim dinletememdim. Yanimda iki tesetturlu, bildigimiz feraceli falan.. ( Annem ve yengem oluyorlar :D) Neyse gittik, herkesin gozu bizde tabi. Ben etrafa bakmamak icin yere bakip yuruyordum. Babamlarda bizden once gitmislerdi. Yerde bir cift erkek ayagi gordum. Carpistik galiba pek hatirlamiyorum. Utancimdan adamin suratina bile bakmadan:

- Galiba onume bakmiyorum, cok ozur- derken babamin gulusuyle kafami kaldirdim, baktim babammis. Tovbe ettim plaja gitmemeye :)

Ben sana ne diyim çok şeker olmuş ya :) hiç sevmıyorum o plaj ortamlarını aslında eskidende sevmezdim ben demek varmıs bı gıcıklıgım yenı degıl yanı :) Ama seni o yanakları kızarmıs halınle gormek ısterdım .. Burdan bu kadar güldürdüğüne göre :)

Ya bu dedıgım kısı arkadasımın amcasıydı ama yası cok genctı dogudan gelmıs izmiri bilmiyor tabi .. Dışarı gezmeye cıkalım demişler şok olmuş .. kafasını kaldırmadan yürümeye baslamıs tabı para arar gıbı yere bakıncada :D hala gülüyorum direğe kafasını çarpmış çok utanmış :)

Ya sen ne biçim bişeysin git uyu sabahtan beri bi ağlatıyorsun bi güldürüyorsun .. Bildiğin duygu karmaşası yaşıyorum :D

gül7

Kayıtlı Kullanıcı
allah sağ salim gidip gelmenizi nasip etsin kardeşim .... ALLAH'A EMANET OLUN.. İzmir'den sevgiler...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt