Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müslüman Allah A Teslim Olmuştur (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN.
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELELRDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE SİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
YASİN OKUNAN KİŞİ(s.s.s)
DİLEĞİ(Gönül muradının olması hayırlısıyla tez zamanda eşiyle barışması engellerin olumsuzlukların ortadan kalkması eşiye muhabbet sevgi huzur mutluluk için Allah rızası için)

leylabelgin.................16(okundu)
MyKaBuS...................1 okundu.
ozlem_27...................1 okundu
elifimbenim.................1
edanaz.....................2 okundu
yılmazcan..................10
s.s.s.........................10 okundu+10
Nevin_1982.................1
kayıp.........................3
ros_e.........................2 okundu
feyzam68km................3 okundu
gulbanu......................3
semos.......................3
hislerimm.................1 okundu
nasırlı_kalp..................1 okundu
*belkıs..................1 okundu
roses_death88..............1

okunan:70
kalan:00

Allah kabul etsin.
Allah hepinizden razı olsun.
CAnım Yasinler bitti bir kaç gün oldu ama siteye giremediğim için haber veremedim kusura bakma bu arlar hiç iyi değili birde annem hasta öyle canım:(
Allah kabul etsin Rabbim tez zamanda gönlünün muradını versin inşallah selam ve dua ile Allah'a eamnet olun herşey gönlünüzce olsun.

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KİŞİ(s.s.s)
DİLEĞİ(Gönül muradının olması hayırlısıyla tez zamanda eşiyle barışması engellerin olumsuzlukların ortadan kalkması eşiye muhabbet sevgi huzur mutluluk için Allah rızası için)

Allah kabul etsin.
CAnım Yasinler bitti bir kaç gün oldu ama siteye giremediğim için haber veremedim kusura bakma bu arlar hiç iyi değili birde annem hasta öyle canım:(
Allah kabul etsin Rabbim tez zamanda gönlünün muradını versin inşallah selam ve dua ile Allah'a eamnet olun herşey gönlünüzce olsun.

s.a ALLAH RAZI olsun hepinizdeniçok teşekkür ederim.
geçmiş olsun leylacım,RABBİM şifa versin.
ALLAH a emanet ol,selam ve dua ile...

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
s.a ALLAH RAZI olsun hepinizdeniçok teşekkür ederim.
geçmiş olsun leylacım,RABBİM şifa versin.
ALLAH a emanet ol,selam ve dua ile...

Amin Amin Amin.
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın Rabbim. İçinde bulunduğumuz sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış hayırlı bir vesile göndersin Rabbim.
Allah herkese tez zamanda hayırlı şifalar versin annemede inşallah.Annemizi sevdiklerimizi Allah başımızdan eksik etmesin inşallah hayırlı yaşlar hayırlı ömürler versin Rabbim.
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin inşallah.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için.
Canım duasını yapabilirsin Allah kabul etsin inşallah tez zamanda hayırlı haberlerini bekliyorum canım.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
Amin Amin Amin.
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın Rabbim. İçinde bulunduğumuz sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış hayırlı bir vesile göndersin Rabbim.
Allah herkese tez zamanda hayırlı şifalar versin annemede inşallah.Annemizi sevdiklerimizi Allah başımızdan eksik etmesin inşallah hayırlı yaşlar hayırlı ömürler versin Rabbim.
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin inşallah.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için.
Canım duasını yapabilirsin Allah kabul etsin inşallah tez zamanda hayırlı haberlerini bekliyorum canım.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

sağol leylacım.
annene de dua edicem İNŞAALLAH.ben de senden güzel haberi duyarım İNŞAALLAH.
SELAMETLE.

gamze33

Kayıtlı Kullanıcı
[/COLOR] :):) allah razı olsun tesekkürler::)

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
s.s.s kardeşim nerelerdesin,
bu gece 22:30 a kadar tesbih namazı kılıp, Duasını hepbirlikte yapacağız inşaallah sende katılırsın, belki görmemişsindir diye hatırlatayım dedim , sen de benim gibi bu aralar çok sık giremiyorsun siteye herhalde....
Selametle....

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
s.s.s kardeşim nerelerdesin,
bu gece 22:30 a kadar tesbih namazı kılıp, Duasını hepbirlikte yapacağız inşaallah sende katılırsın, belki görmemişsindir diye hatırlatayım dedim , sen de benim gibi bu aralar çok sık giremiyorsun siteye herhalde....
Selametle....

s. a can kardeşim,
teşekkür ederim beni hatırladığın için,ALLAH razı olsun.
İNŞAALLAH katılırım,sağolasın.
kandilin mübarek,duaların kabul olsun.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
nklvn9.jpg

ruheda

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KİŞİ(s.s.s)

Allah kabul etsin.

benim içinde yasin okunabilirmi? salih müslüman bir insanla evlenmek istiyorum..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt