Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

musibetttt (1 Kullanıcı)

NSBBZN

Kayıtlı Kullanıcı
selamun Aleyküm
Paylaşiminiz çok Güzel
Allah Razi Osun
Selam Ve Daimi Dua Ile...

NSBBZN

Kayıtlı Kullanıcı
selamun Aleyküm
Paylaşiminiz Için Allah Razi Olsun
Selam Ve Daimi Dua Ile...

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
BİR MUSİBET...

Kumandanlarından biri bir zafer dönüşü Halife Hz. Ömer'in huzuruna çıktı. Yanında kısa boylu, tıknaz biri bulunuyordu. Hz. Ömer "Bu kim?" diye sordu. Kumandan anlattı: "Efendim bu benim sağ kolumdur. Hangi görevi verdimse başarı ile tamamladı. En gizli haberleri yerine ulaştırdı. Bazen bir orduya bedel hizmet gördü. Zaferlerimi onun sayesinde kazandım diyebilirim."

Aradan zaman geçti, aynı kumandan halifenin huzuruna yeniden çıktı. Ama mağlup bir kumandan olarak Halife sordu:

- Hani sağ kolun nerede?

- Sormayın ya Ömer, ihanet etti, düşman tarafına geçti.

Hz. Ömer bu defa konuştu:

- Allah'tan baska hiç kimseye dayanmamak gerektigini geçen sefer söyleyecektim vazgeçtim. Bir musibet bin nasihattan yegdir diye düsündüm.

~ TASAVVUF, DÜNYA ADAMINI ALLAH ADAMI YAPMA SANATIDIR ~

ALLAH'ım! İsmini söyleterek canımı al, İsmını söyleterek beni dirilt! (AMIN)

Allahcc yar ve yardımcınız olsun...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH'tan baska hiç kimseye dayanmamak gerektigini geçen sefer söyleyecektim vazgeçtim. Bir musibet bin nasihattan yegdir diye düsündüm.

pinar1988

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel bi paylaşım Allah c.c. razı olsun emeğinize sağlık

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt