Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mursıt4 programı yardım (1 Kullanıcı)

frizzy

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,

MURSIT4 adlı program hakkında bir konuda size danışmak gereği duydum.MURSIT4 adlı programı acınca aşağıdaki resimdeki gibi problemler yaşoyorum.Bu MURSIT4 butun menulerinde aynı problemi yaratıyor.İçerisinden bir ayarı olmalı ama bulamadım.Umarım yardımcı olursunuz.İlginize teşekkürederim.

Uploaded with ImageShack.us

Not : Aranızda yeni olduğum için lütfen konuyu yalnış yere yazdıysam kızmayın.Modlarımdan böyle bir durumda uygun yere taşımasını talep ediyorum.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba kardeşim. Öncelikle hoşgeldin, sefalar getirdin. Konuyu yalnış yere açtım diye tasalanma. Açılabilecek en güzel yere açmışsın. Ayrıca biz kızmayız inşAllah. :) Mürşit 4 programını kullanmadım. Ben Mürşit 5 programını kullanıyorum. Gözlemleyebilidiğim kadarıyla kodlamalarda sorun var. Yeniden kaldırıp kurmanı tavsiye ederim. Eğer düzelmezse, İşletim sistemin XP ise sistemindende kaynaklanabilir. Bu durumdada sistemi yeniden kurman gerekebilir. Yada Mürşit 5 programını kurabilirsin.

Mürşit 5 i indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://www.sadecegir.com/2010/03/11...be-gore-uyarlanmis-linkler-silinmeden-yetsin/

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba kardeşim. Öncelikle hoşgeldin, sefalar getirdin. Konuyu yalnış yere açtım diye tasalanma. Açılabilecek en güzel yere açmışsın. Ayrıca biz kızmayız inşAllah. :) Mürşit 4 programını kullanmadım. Ben Mürşit 5 programını kullanıyorum. Gözlemleyebilidiğim kadarıyla kodlamalarda sorun var. Yeniden kaldırıp kurmanı tavsiye ederim. Eğer düzelmezse, İşletim sistemin XP ise sistemindende kaynaklanabilir. Bu durumdada sistemi yeniden kurman gerekebilir. Yada Mürşit 5 programını kurabilirsin.

Mürşit 5 i indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://www.sadecegir.com/2010/03/11...be-gore-uyarlanmis-linkler-silinmeden-yetsin/

ücretlimi merak ettim.:)

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
şimdi kuruldu çok iyiymiş bilmiyordum bende tavsiye ederim.

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
inceliyorum indirilmiş bazı partlar vardı da

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Sende sağol. Umarım yeni arkadaşımızında sorunu hallolmuştur.

frizzy

Kayıtlı Kullanıcı
Sildim tekrar kurdum sorun çözüldü.Teşekkürederim yardımlarınızdan dolayı.Bir sorum olucaktı MURSIT5'in 4'den farkı nedir acaba yazılım güncelemesi mi sadece ? :)

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim, öncelikle üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşAllah, aramıza hoş geldiniz.

ben daha önce 4. sürümü kullandım, şimdi de 5. sürümü kullanıyorum, görsel olarak çok daha güzel son sürüm, bazı konu genişlemeleri de mevcut.

selam ve dua ile,

Sildim tekrar kurdum sorun çözüldü.Teşekkürederim yardımlarınızdan dolayı.Bir sorum olucaktı MURSIT5'in 4'den farkı nedir acaba yazılım güncelemesi mi sadece ? :)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Windows XP ile Windows 7 arasındaki farktan az değil. Kardeşimize katılıyorum.

frizzy

Kayıtlı Kullanıcı
Anladım.Sadece görsellik ve bir kaç ekstra özelliklere sahipmiş.Elimdeki kullanayım.İlerleyen zamanlarda indirme işlemine başlarım.Çünkü partların çok olduğunu gördüm uzun bir zamanımı alabilir. :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt