Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mucizemi dersiniz artık bilmiyorum... (1 Kullanıcı)

ebru1987

Kayıtlı Kullanıcı
emegine sağlık kardeşim bunu ilklez duyuyorum ama ben de şöyle bir şey duymuştum ineğin sütü içtiği suymuş yani vücüdunda süt yokmuş ancak sagım zamanında gögüslerinden çıkarken süte dönüşürmüş bunu da hiç bir bilim adamı cvp verememiş diye biliyorum
salıcakla kalın allaha emanet olun

sahin1706

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.
300 salavat okuduğu yazılmış yazıda.bunun kaynağı kim?peygamberimiz anlatmışsa eğer kaynağıda belli olmalıdır.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hiç duymamıştım teşekkürler hayvanlarında kendilerine ait zikirleri varmış bunu biliyorum hatta her canlının. mesela çam ağacının zikri Ya hay mış. her zaman diri anlamı cenabı Hakkın isimlerinden. çam ağacıda hep yeşil oluyor. kedilerde ya Rahim diye zikrediyormuş herşeyin doğrusunu Rabbim bilir.

TUBİX

Kayıtlı Kullanıcı
bizimle paylaştığın için teşekkürler ben bilmiyodum sayende öğrendim ALLAH RAZI OLSUN emeğine yüreğine sağlık

tamer okkan

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşim daha evvel bu konuyu daha evvel okumuştum,illa mesaj yazmak gerekiyormu? sen konuyu yazarsın kimin nasibi varsa okur.rabbim kime nasib ederse o nasibini alır.ALLAHA EMANET OL

SmArTy

Kayıtlı Kullanıcı
Emeğine sağlık kardeş önemli bi konu daha öğrenmiş olduk sayende allah razı olsun

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleuküm kerdeşim paylaşımın için teşekkürler.. KONU NASIL AÇILIYOR BİRİNİZ BANA SÖYLEYEBİLİR Mİ?

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun çok güzel bir paylaşım
ellerin dert görmesin

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı
bu genç yaşta negüzel bilgiler öğrenmişşsin aferin kardeşim RABBİM muvaffak eylesin selametle kalın.

gurakarcem

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun emeğinize sağlık

imported_umut_can

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm

ben ilk defa okudum ve sayende öğrenmiş oldum Allah razı olsun kardeşim

ahde

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim daha bilmediğimiz ne ilimler var kimbilir
ben arıların polenlerin üzerine oturup lailaheillalah zikrini okuduklarını duymuştum ibrahim peygamberin duasından haberim yoktu
değerli kardeşim konular beğenilmediği için değil sıra gelmediği için okunmuyor benim de okunmayan veya msj almayan konularım var va iyi olmadığını düşünmüyorum bazı kardeşler her gün konu açıyor böyle oluncada her konu hakkıyla okunmuyor.
aslında yönetici arkadaşların bu konuda bir düzenlemeye gitmesi gerekiyor
her üye haftada bir konu açsa tüm konular layıkıyla okunur.
selematle kalın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt