Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

msn kırma (1 Kullanıcı)

atris

Kayıtlı Kullanıcı
bu ne kadar ayıp bırsey ya az once kuzenın aradı bır bayan arkadası msn sını ve face book unu kırmıs sıfrelerı dıgıstırmıs bu ınsan hayatına mudahale sımdı ne yapmamız gerek yardım lutfen

ufuktuncay

Kayıtlı Kullanıcı
bu ne kadar ayıp bırsey ya az once kuzenın aradı bır bayan arkadası msn sını ve face book unu kırmıs sıfrelerı dıgıstırmıs bu ınsan hayatına mudahale sımdı ne yapmamız gerek yardım lutfen

Hakkını Helal et Kardeşim!
Başlığı görünce bir an aklımdan msn şifre kırma olayının tarif edildiğini düşünerek kötü düşündüm.
Cuma cuma vebal aldık!
Lütfen Hakkını Helal et!

ufuktuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Aradan kaç gün geçti ,ama hakkını helal ettin mi etmedin mi bir şey söylememişsin.
Allah rızası için beni darda koyma...
Bir cevap yaz...
Allah'a emanet ol !

_hayalet_

Kayıtlı Kullanıcı
yaa msne kırmayın arkadaşlar abiler ablalar valla bakın msne kıracaksanız kötü niyetlerle açılmış ve kötü niyetlerle kullanılan msneleri kırın(tabi onları bulursanız)inanınki biraz faydanız olur :) yaa bana kızmayın olurmu siz yinede msne kırmayın

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
Başlığı görünce bir an aklımdan msn şifre kırma olayının tarif edildiğini düşünerek kötü düşündüm.
Cuma cuma vebal aldık!
Lütfen Hakkını Helal et!
selamün aleyküm kardeşim görmemiştir sanırım ben görürüsem sölerim sen üzülme allaha emanet ol

ufuktuncay

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim görmemiştir sanırım ben görürüsem sölerim sen üzülme allaha emanet ol

Aleyküm Selam !
Gerçekten hatırlatma imkanınız varsa çok memnun olurum.
Söyleyin arkadaşınıza ,zaten haddinden fazla günahı varmış,
Birde kul hakkı... :(
Rabbim esirgesin...
Mubarek Mevlid Kandiliniz hayırlara vesile olur inşallah!
Allah Emanet Olun.

EL-CAMİ

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeş istersen o kişiye dava falan açabilirsin.

atris

Kayıtlı Kullanıcı
ınanın konuya yenı baktım arkadasım helallık ıstemıs helal olsunda bend e baslıgı bıraz yanlıs yazmısım

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
Msn yi geri alabilir siteye girsin windows live yaz googleden oradan msn bölümünden parola sıfırlama olucak ona gir gizli soru gizli yanıt olucak onları doğru bir şekilde alırsan msn ye veya oradan sıfırlaya bilirsin bu kadar kolay

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
insan oğlu boşuna dememişler meraktan her şey gelir başlarına .......bu kadar merak neden anlamam herkezin özel hayatı bu ya .....

atris

Kayıtlı Kullanıcı
artık ozel hayatmı kaldı bu ınternet msn denen olayın tek hayırlı yanı sızlerle olmak gerısı gereksız ve bos

theimam22

Kayıtlı Kullanıcı
slm kardeşlerim bilgilerim doğrultusunca msn adresşleri kırılamaz yalnızca senin gizli sorunu bilir veya tahmin ederse msnn ni çalabilir seni tanıyamn kişiler yapar bu işi .. selam ve dua ile

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Bende yanış anladım Kusura bakmayın

Kurak

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.yahoo.com
Msn yi geri alabilir siteye girsin windows live yaz googleden oradan msn bölümünden parola sıfırlama olucak ona gir gizli soru gizli yanıt olucak onları doğru bir şekilde alırsan msn ye veya oradan sıfırlaya bilirsin bu kadar kolay

yæpæn gizli yænıtlærıdæ degiştirmiştir..

cok önemli hesæplær varsa para kærşılıgında yæpılır..
hæyæt meselesi degilse. sællæ gitsin.. yenisini æç

EL Ra'uf

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.

bu olaylar sadece gizli soru olayı değil,arkadaşlar bilmediğiniz yabancı mailler olsun ,yabancı siteler açmayın.arkadaşlarınızdan gelse dahi.sonuçta bu işi yapanlar,arkadaşınızın mailini yada msnini kırıpta yapabilir..

bunların bir çoğu Fake(sahte) mail ve sitedir.az b
r kısmıda virüslü,şifre kırmak için tasarlanmıştır.
siz buralara girdiğiniz zaman sistem otomatik'man yönlendirme yapıyor.ve şifrelerinizi kaydediyor.bundan sonrasıda alan kişinin insafına kalmış.facebook yönetimine başvurduğunuz zaman adınıza kayıtlı adresi geri alabiliyorsunuz..aynı şekilde size ait olduğuna inandırdığınız takdirde. 0 lanıp mail adresleriniz geri veriliyor.

allaha emanetsiniz..hayırlı akşamlar..

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
Cuma cuma vebal aldık!
Lütfen Hakkını Helal et!

ayyy eveeeet banada hakkınızı helal edin lütfen bende böyle düşündüm :(:(

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
bu konuya daha yeni baktim bir kaç kardeşimizin söylediklerine cvp vereyim inş
msn patlatma haktir zira msn kötü şeyler için kullaniliyrsa yada face patlatilmasini doğru görüyorum ama kimseye bi zarari olmayan sayfaysa kardeşin hakkina girersiniz
ikincisi msn patlatilir gizli yanit bilinsede bilinmesede sadece şifrelerinizi alirken harf ve yazi karişik şifre alirsaniz şifreyi patlatmak daha zorlaşir
gizli yanitini değiştirerek tekrar şifre alsan bile eğerki karşi taraf gizli yanita gerek duymadan msn patlatmayi biliyrsa bu bi işe yaramaz
selam ve dua ile

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bence bırakın artık bu işleri, ilkokul çocukları bile daha ciddi konularla ilgileniyor.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt