Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Moraliniz neden bozuluyor???? (1 Kullanıcı)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamun aleyküm. Bir an için düşündüm de, günlük hayatımızda gerekli gereksiz birçok şeye üzülüyoruz. Bu yazıyı okuyunca, bazı şeyler için gerçekten de boşuna üzüldüğümü anlamış oldum.

Fakat bazı şeyleri istesek de unutamıyoruz. Mesela ben yakın bir zamanda annemi kaybettim. Bunun acısı ve üzüntüsü hala içimdedir. Ne kadar teselli edilirsem edileyim, böyle bir olayı unutmak, unutmaktan ziyade alışmak gerçekten de zor oluyor ki ben hala alışabilmiş değilim.

Bu faydalı yazı için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.
ve aleykümselam kardeşim Rabbimiz sabır versin yardımcınız olsun sabredenlerden oluruz inşaallah ama bizde burada klamayacagız hepimizin yurdu ahiret yurdu
hayırlı günler dilerim kardeşim mekamı cennet olsun

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
hmm oda degilde kardes arkadasin anlatmak istedigi hayatta okadar bos seylere üzülüyor kafamizi takiyoruzki, halbuki hersey bos üzülmeye dert etmeye gerek yok eger birseyleri dert edeceksek arkadasin saydigi seyleri dert etmek lazim onlar hakkinda düsünmek ve hayatimiza ceki düzen vermek lazim.

ben böyle anladim allah razi olsun....

RABBİM razı olsun kardeşim.
çok harika bi paylaşım olmuş.
eline koluna emeğine sağlık gerçektende fani şeyler için üzülmeye değmez.
selam ve dua ile.
RABBİME EMANET OL.

Harika bir yazıydı gerçekden bende başka arkadaşlarımla mail yolu ile paylaşacağım bunu , insanlar kendi üzüldükleri kahroldukları şeylere bşr daha dönüp bakarlar umarım...
emeğine sağlık

madem bu bu yazı çok polyannacı sen realist ol ve düşün o zaman..sen sana verilen nimetleri az mı buluosun...şükretmek için sebebinin olmadığını mı düşünüosun..yazının amacı şükretmeyi unutmamaktır...bizde bunu anladık.. sen anladın biz bilemedikk...

S.A aklımı başıma getirdin allah razı olsun ne kadr boş şeyler için kendimi bedbaht ettiğimi şimdi anladım dünya boşş muşş hele yaşanan şyler için kahrolmak felaketmişş de haberim yok
ve aleykümselam kardeşlerim :) Rabbim tesirini nasip etsin

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Üzüleceksen, Namazini Kazaya Biraktiğin için, Teheccüde Kalkamadiğin için, Birinin Kalbini Kirdiğin,
pazartesi Perşembe Orucunu Tutamadiğin için üzül

Allah celle celaluhu razı olsun ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt