Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

MORALE İHTİYACI OLANLAR.. TIKLAYIN (2 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
RE: MORALE İHTİYACI OLANLAR.. TIKLAYIN

ireme yazdı:
aliye_aliye yazdı:
ireme yazdı:
YA SÜPER YAAAAAAA....O KADAR ÇOK İHTİYACIM VARDIKİ BUNLARI DUYMAYA.
BEN NEYMİŞİM BE...HABERİM YOKMUŞŞŞ...ÇOK SAĞOL.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.İNAN BİRAZ İİ OLDUM.MORALİMİ DÜZELTTİN.BUNLAR SENİN İÇİN ALİYE..B)B)B)B)

canım çok teşekkür ederim. :D beğendiğine ve seni mutlu ettiğine çok sevindim.güller için de teşekkür ;) selam ve dua ile

ASIL BEN TEŞEKKÜR EDERİM...YAAA GERÇEKTEN DÜN ÇOK KÖTÜYDÜM.SAYENDE MORALİM DÜZELDİ.EE BUNU DA SANA BORÇLUYUM.GÜLLER İÇİN RİCA EDERİM.BENİM İÇİN Bİ ZEVKTİ...SELAMETLE..

irem kardeşim Allah razı olsun ilgin ve sıcaklığın için..seni mutlu edebilmişsem ne mutlu bana.. hayatta bazen böyle şeylere ihtiyaç duyuyor insan.. ne yaparsın işte? teşekkür ederim güzel kardeşim, selam ve dua ile.. allaha emanet ol ;)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
RE: MORALE İHTİYACI OLANLAR.. TIKLAYIN

goNuL_ yazdı:
:):):)HARİKA BİŞEY BU YA NE GÜZELDİ WALLA SAĞOL KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN GERÇEKTEN ÇOK HOŞTU ÇOK BEĞENDİM B)B)B)B)

Allah senden de razı olsun sevgili kardeşim, beğendiğinize çok sevindim..mutlu olmanıza sevindim :p selam ve dua ile inş

nrydmrl

Kayıtlı Kullanıcı
ilahi Aliye kardeşim Allah razı olsun sen beni güldürdün rabbimde seni güldüre selam ve dua ile.B)

mst2005

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun.Allah da seni güldürsün inş.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt