Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Microsoft'tan 19 Güvenlik Yaması (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,066
Tepki puanı
24
Puanları
38
Konum
Ankara
Windows 2000'den Vista'ya kadar olan işletim sistemleri için 17 açık, 2 de kritik hatayı kaptan yama yayınlandı.

Gün itibariyla Microsoft, 9 adet güvenlik paketi yayınladı. Bunların içinde 17 açık ve 2 de kritik hatayı kapatan yamalar yer alıyor. Bu güvenlik paketi Windows Server 2000 ve 2003, Windows XP, Windows Vista İşletim Sistemlerini kapsıyor. Microsoft'un güvenlik paketini özellikle kurumsal çalışan iş yerlerini ilgilendiriyor.

qctsbfp0qk.jpg

Microsoft, Windows 7 ile ilgili gelişmeleri an be an takip ederek, olası bir güvenlik açığı durumunda anında müdahele etmeyi planlıyor. Böylece Windows 7 ile ilgili ciddi bir açık bulunması ihtimalinde sorunun günlerce sürmemesi planlanıyor.

NOT : Otomatik güncellemeniz kapalı ise, güncellemeleri yüklemek için www.windowsupdate.com kaynağını ziyaret etmeniz gerekmektedir.
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt