Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Microsoft Ücretsiz Antivirüs Programı Veriyor (1 Kullanıcı)

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
22 Tem 2009
Mesajlar
923
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
37
Yazılımın, bireysel bilgisayarlarda kullanılacağı, Symantec ve McAfee şirketlerince satılan ürünlere karşı güçlü bir rakip olacağı belirtiliyor.
Microsoft’un söz konusu bu antivirüs programını kendi elemanlarıyla test ettiği bildirildi. Şirket kısa bir zaman sonra programın deneme veya beta sürümünü piyasaya sunacak. Fakat, bunun için kesin bir gün verilmedi.
Microsoft, Morro ismi verilen bedava programın virüsleri temizlemek ve yakalamak gibi yalnızca temel vazifeleri yerine getireceğini bildirildi. Microsoft’un bu hareketindeki asıl amaçsa McAfee ve Symantec’in senede yaklaşık kırk dolara mal olan temel programlarının yerine Morro’nun kullanılması.
Microsoft 3 yıl önce antivirüs piyasasına Live OneCarela girmiş fakat program ticari bir kabusa dönüşmüştü. Live OneCere’in devamı olan Morro için kesin bir gün verilmese de 2009 senesinin sonlarında kullanıma açılması amaçlanıyor.
Symantec ve McAfee çalışanları Morro’nun kendileri için bir rakip olmayacağını düşündüklerini açıkladılar.
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt