Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Microsoft da "App Store" açmak istiyor (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,066
Tepki puanı
24
Puanları
38
Konum
Ankara
Apple'ın ünlü App Store'una Microsoft'un alternatifi geliyor. MS mağazasını geliştiricilere açtı!

sjqj4gt5i6.jpg

Microsoft'un mobil mağazası açılıyor

Apple'ın iPhone uygulamalarının satıldığı App Store mağazasına rakip geliyor, üstelik Microsoft'tan. Microsoft bu konuda uzun zamandır sürdürdüğü çalışmalarını tamamladı ve kendi uygulama mağazasını geliştirdi. Mağaza şu anda geliştiriciler için açıldı bile. Microsoft, geliştiricilerin hazırlayıp satışa sunduğu uygulamaların başarılı olanları için ödüller vereceğini de açıkladı.

Uygulama geliştiren kişiler, kendi Windows Mobile uygulamalarını Microsoft'un sanal mağazasına yükledikten yaklaşık 10 gün sonra kabul veya ret cevabını alabiliyorlar. Şu anda dünya çapında yaklaşık 30 milyon adet Windows Mobile işletim sistemi kullanan cep telefonu bulunduğu düşünülünce, bunun oldukça büyük çapta bir sanal mağaza olduğu rahatlıkla anlaşılabiliyor. Diğer yandan Microsoft'un bu mağazası ile, Apple'ın 1 milyarın üzerinde uygulamanın aktif olarak satışta bulunduğu App Store'unun başarısını yakalayıp yakalayacını ancak zaman gösterecek.

Geliştiricler kendi uygulamalarını Microsoft'a aşağıdeki adresten gönderebilirler.

Windows Mobile für Entwickler | Windows Mobile Übersicht
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt