Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun ... (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin ya resulullah anam babam herşeyim feda olsun sana her şey senin hatrına yarıtıldı o yüce rabbimiz yarattığı nuruna aşık oldu sana aşık oldu ya resulullah sen aşksın ya nebiyallah sen sevdasın yetimlerin babası kimsesizlerin efendisi ümmetinin şefaatçisi ya resulallah biliyoruz sana layık olamadık seni layıkıyla sevemedik bizleri affet ama seni görmeden inandık görürcesine iman ettik bizi affet ya resulallah

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamüm aleyküm kardeşlerim tüm dünyada cümle müslüman kardeşlerimin mevlüd kandilini kutlarım inş daha niçe kandiller bizlere nasip olsun ve RABBİM bizler PEYGAMBERİMİZ S.A.V. efendimizi görmedik ama peygamberimizi okadar çok seviyoruzki o yolda gidiyoruz ve sünnetini yapıyoruz ALLAHIM sen tüm kardeşlerime canım PEYGAMBERİMİZİN s.a.v. efendımızın şefaatini nasip eyle .ALLAHA emanet olun heyırlı geceler

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin ya resulullah anam babam herşeyim feda olsun sana her şey senin hatrına yarıtıldı o yüce rabbimiz yarattığı nuruna aşık oldu sana aşık oldu ya resulullah sen aşksın ya nebiyallah sen sevdasın yetimlerin babası kimsesizlerin efendisi ümmetinin şefaatçisi ya resulallah biliyoruz sana layık olamadık seni layıkıyla sevemedik bizleri affet ama seni görmeden inandık görürcesine iman ettik bizi affet ya resulallah

Amin amin amin

Kemahlı_24

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun KARDEŞ..

hayırlı kandiller..

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı
kandiliniz mubarek olsun selametle.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
B)İslam aleminin Mevlüt kandili mübarek olsunB)B)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
kandil-tbr-iy21.gif

rabia1984

Kayıtlı Kullanıcı
Tüm müslüman aleminin Kandili Mübarek olsun.
Hayırlı Kandiller, bu güzelve mübarek gecede tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Adı güzel kendi güzel muhammed........

Canım sana feda olsun.

Hayırlı kandiller diliyorum.allaha emanet olun.selametle kalın.

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
Kandiliniz mubarek olsun :):) rabbim edilen tum dualari kabul etsin amin amin amin B)B)B)B)

black_heart

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamün aleyküm sevgili din kardeşlerim. siteye üyeyim. her türlü elimden geldiğince faydalanmaya çalışıyorum ancak çalışıyor olmamdan ötürü hiç yorum yazamıyorum. fakat bugün anlamıyla önemiyle çok özel bir gün. duyarsızmışım gibi algılanmak istemem ama ondan kıymetlisi sizlerin duasını almak benim için. her biriniz dualarımdasınız. dualarınız da olmak dileğiyle Rabbim günümüzü ve gecemizi Nebiyyullah (s.a.s.)'ın nuruyla şefaatıyla aydınlatıp bereketlendirsin inşallah... ben sizlerden razıyım inşaallah Rabbim ve yüce Peygamberim (s.a.s.)'de sizlerden razı olsun... amin,amin,amin.

Kemahlı_24

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamün aleyküm sevgili din kardeşlerim. siteye üyeyim. her türlü elimden geldiğince faydalanmaya çalışıyorum ancak çalışıyor olmamdan ötürü hiç yorum yazamıyorum. fakat bugün anlamıyla önemiyle çok özel bir gün. duyarsızmışım gibi algılanmak istemem ama ondan kıymetlisi sizlerin duasını almak benim için. her biriniz dualarımdasınız. dualarınız da olmak dileğiyle Rabbim günümüzü ve gecemizi Nebiyyullah (s.a.s.)'ın nuruyla şefaatıyla aydınlatıp bereketlendirsin inşallah... ben sizlerden razıyım inşaallah Rabbim ve yüce Peygamberim (s.a.s.)'de sizlerden razı olsun... amin,amin,amin.

ALLAH razı olsun KARDEŞ..

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Tüm müslüman aleminin Kandili Mübarek olsun.
Hayırlı Kandiller, bu güzel ve mübarek gecede Allah bizleri affedip ellerimizi dergahındna boş çevirmeyip hepimizin dualarımızı kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum
tüm islamalemının kandılı mubarek olsun..
hayırlı kandıller..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt