Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

mevlana mezar odasının gerçek hikayesi (2 Kullanıcı)

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı
sA kardesım allah senden razı olsun ben konyalıyım ama konyaya hıc gıtmedım sımdı konyaya gıtme sevkım arttı odayı merak etmeye basladım :)

AS kardesim...amin ecmain ins.....ne guzel inan ben de okuyunca hemen gidesim geldi ama eim kolum bagli simdi gidemem ama insa en kisa zaman da.....selam ve dua ile...

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm çok Etkileyiciydi Allah Razi Olsun Bende Konyaliyim Ama Mevlanayla Ilgili Biçok şeyi Bilmiyorum ..... öğrenecem Inşallah Aeo Teşekkürler

ve aleykum selam kardesim....amin ecmain insaAllah...sansilin ve konyalisin ben olsam bir an once gider bakardim merkaliyim yaa ondan.....insaAllah ogrenirsin tum istediklerini...selam ve dua ile...

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı
Selam aleyküm.
Hakikaten çok etkileyici. Emeğinize sağlık.
Allah ( cc ) razı olsun.
Ders alanlardan olabilmek duasıyla.
Allah' a ( cc ) ısmarladık.

ve aleykum selam.....evet gercekten etkileyeci ben okurken heyecanla okudum ve cok merak ettim ins ziyaret etmek nasip olur....Amin ecmain ins....selam ve dua ile....

pakizebölükbas

Kayıtlı Kullanıcı
cok etkileyici!!!! cok sasirdim ilk defa duydum dogrusu.emegine saglik selam ve dua ile...

efşan

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel bi hikayeydi ama merak etmemek elde değil bu sırrı allah razı olsun paylaşım için

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm kardeşim..çok güzel bir konu...selam ve dua ile kalınız..selametle...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ELİNE GÖNLÜNE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN KAİNATIN SAHİBİNE EMANET OLUN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt