Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mescid-i Aksa Şuuru (1 Kullanıcı)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
mustafa-celik-mescidi-aksa-suuru.jpg
[/IMG]

Mescid-i Aksa Şuuru--Mustafa ÇELİK

Dersimiz Mescid-i Aksa…
Derdimiz Mescid-i Aksa…
Davamız Mescidi Aksa
Duamız Mescidi Aksa…

Mescid-i Aksa esir. Mescid-i Aksa mahzun ve çaresiz.
Mescid-i Aksa her gün bize lisan-ı haliyle sesleniyor:
Müslümanlar gelin beni cemaatsizlikten, yıkılmaktan, bombalanmaktan ve esaretten kurtarın.

Asrımızda İsrail'in cinayet ve icraatları, tarihi bilgiler ve belgeler ışığında incelendiğinde, İsrail'in Batı eliyle kurulmuş bir terör örgütü olduğu katiyetle teslim edilir. İsrail bir terör örgütüdür yani terör faaliyetleri sonucunda kurulmuştur. İlk başbakanları, bakanları teröristtir… İsrail'in temelindeki şiddet örgütlenmesi bugün de devam ediyor

Ben vahiy şehri Kudüs'ün kalbiyim. Ben medeniyetin medinesiyim. Hedefinde İslam ümmetinin hafızasını silmek olan terörist İsrail'e beni terk etmeyin.

Ben İslam ümmetinin hafızasıyım. Ben silinirsem bütün Müslümanlar silinir. Kandilinizi yakıtsız bırakmayın. Benim kandilim sönerse hepimizin kandili söner!​

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt