Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Merhaba (2 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan SEVGİ_KORKMAZ
  • Başlangıç tarihi
S

SEVGİ_KORKMAZ

değerli kardesim Aramıza hoşgeldiniz. Emin olun burada öyle insanlar varki hepsinde Allah korkusu vardır ve hiç kimsenin zararını istemezler. Buradaki bütün insanlarla samimi olma dileğiyle...

Üyeliğiniz hayırlara vesile olur inşallah..

selam ve dua ile...[
SAOL KARDEŞİM SENDEN DE ALLAH RAZI OLSUN İNŞ HAYIRLISI OLUR

S

SEVGİ_KORKMAZ

hoşgeldin güzel kardeşim.

Burda çok güzel dostluklar var. Ki biz bu yüzden burada daimi olmaya çalışıyoruz.

Inşallah istediklerini fazlasıyla bulursun.

Selam ve dua ile kal kardeşim....

allahın hepimizin dualarını kabul etssin dertlerimize deva versin kardeşim.

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
As aramıza hoş geldin arkadaşım bende senin gibi 2 gün önce geldim buradaki insanlar çok iyiler bide yardımedin demişin nereye resim koyacan aeo

S

SEVGİ_KORKMAZ

As aramıza hoş geldin arkadaşım bende senin gibi 2 gün önce geldim buradaki insanlar çok iyiler bide yardımedin demişin nereye resim koyacan aeo

Hoşbulduk kardeşim dün yanlışlıkla resim koymusun saolsun arkadaşlar uyardı silme yerini bilmiyordum yardım istedim

S

SEVGİ_KORKMAZ

değerli kardesim Aramıza hoşgeldiniz. Emin olun burada öyle insanlar varki hepsinde Allah korkusu vardır ve hiç kimsenin zararını istemezler. Buradaki bütün insanlarla samimi olma dileğiyle...

Üyeliğiniz hayırlara vesile olur inşallah..

selam ve dua ile...

saol kardeşim ama burası hakkında hiç bilgim yok benim

DLink

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar ben buğün katıldım aranızıza ama burayı hiç bilmiyorum
ama biraz gezdim cok güzel şeyler var çok mutlu oldum katıldıgıma etrafımda öyle sahte insanlar varki belki burda için de allah sevgisi olan arkadaşlıklar dosluklar bulurum.

HOŞGELDİN...
Merak Etme Kardeşim Burada İçinde Allah Sevgisi Olan Çooook İnsan Var... Herkesle Zaman Zaman Tanışırsın Bende Yeni Üyeyim Burda Yavaş Yavaş Herkesi Tanımaya Başladım

SELAM ve DUA ile...

S

SEVGİ_KORKMAZ

hoşgeldin...
Merak etme kardeşim burada içinde allah sevgisi olan çooook insan var... Herkesle zaman zaman tanışırsın bende yeni üyeyim burda yavaş yavaş herkesi tanımaya başladım

selam ve dua ile...

inş şallah kardeşim ama fazla vakit ayıramıyorum buraya zaman buldukca giriyorum çok güzel konular paylaşıyor arkadaşlar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt