Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Merhaba (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan SEVGİ_KORKMAZ
  • Başlangıç tarihi
S

SEVGİ_KORKMAZ

Merhaba arkadaşlar ben buğün katıldım aranızıza ama burayı hiç bilmiyorum
ama biraz gezdim cok güzel şeyler var çok mutlu oldum katıldıgıma etrafımda öyle sahte insanlar varki belki burda için de allah sevgisi olan arkadaşlıklar dosluklar bulurum.

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
KARDEŞİM HOŞGELDİN ARAMIZA
hayırlı olsun üyeliğin.
selam ve dua ile kal :H

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardesim Aramıza hoşgeldiniz. Emin olun burada öyle insanlar varki hepsinde Allah korkusu vardır ve hiç kimsenin zararını istemezler. Buradaki bütün insanlarla samimi olma dileğiyle...

Üyeliğiniz hayırlara vesile olur inşallah..

selam ve dua ile...

G

GüLsU_92

slm hosgeldin...

hayirli paylasimlar

allaha emanet ol

slm ve dua ile

kalici dostluklar dilegi ile....

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba hoşgeldin aramıza
doğru adrestesin emin ol
artık tüm insanlar sahte malesef
ama burda bambaşka bir dostluk var

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin kardeşim sitemize
üyeliğin hayırlı ve daim olsun...

Kardeşim avatarındaki resim sizinse eğer, sitemizde kendi resmimizi kullanmak yasaktır..

selam ve dua ile ...

S

SEVGİ_KORKMAZ

Ben resim konul madını bilmiyordum lüt fen bana yardım edin nasıl silcem yanlışlık la koydum

S

SEVGİ_KORKMAZ

Arkadaş lar hepinize çok teşekür ederim hepinize allah yardım etsin kalbinizdeki neyse o olsun

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşim aramıza hoşgeldin emin ol ki burası sadece bir dost yeri değil aynı zamanda aile ortamı burada istediğin zaman istediğin şeyi paylaşabilirsin(özeller hariç)
buradaki herkes başka başka yerlerden fakat aynı dili konuşuyoruz aynı dini yaşıyoruz burası bizim 2. ailemiz
ailemize açamdığımız sıkıntılarımızı burda paylaşıyoruz ve devalarınıda buluyoruz allahın izni ile sende ailemizin yeni fertlerindensin hoşgeldin aramıza
not:resim koymak....msn paylaşmak....telefon numarası paylaşmak kesinlikle yasaktır

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
Ben resim konul madını bilmiyordum lüt fen bana yardım edin nasıl silcem yanlışlık la koydum

kardeşim sayfanın üst kısmında yeşil şeritte
yararlı linkler var oraya gir oradan
profil düzenleye gir orada sol tarafta
avatar düzenle var ordan değiştirebilirsin
selametle

S

SEVGİ_KORKMAZ

Düşünüyorum ki burdaki insanların herkesin ayrı sorunuları var ama hiç biri bir birine benzemiyor allahım hepimizin kalbine insan sevgisi versin bizi rahmetine kavuştursun yarabbim

S

SEVGİ_KORKMAZ

kardeşim sayfanın üst kısmında yeşil şeritte
yararlı linkler var oraya gir oradan
profil düzenleye gir orada sol tarafta
avatar düzenle var ordan değiştirebilirsin
selametle

değerli kardeşim aramıza hoşgeldin emin ol ki burası sadece bir dost yeri değil aynı zamanda aile ortamı burada istediğin zaman istediğin şeyi paylaşabilirsin(özeller hariç)
buradaki herkes başka başka yerlerden fakat aynı dili konuşuyoruz aynı dini yaşıyoruz burası bizim 2. Ailemiz
ailemize açamdığımız sıkıntılarımızı burda paylaşıyoruz ve devalarınıda buluyoruz allahın izni ile sende ailemizin yeni fertlerindensin hoşgeldin aramıza
not:resim koymak....msn paylaşmak....telefon numarası paylaşmak kesinlikle yasaktır

beni aranıza kabul ettiginiz için çok mutluyum hayattan okdar yoruldum ki etrafımdaki sahte insanlardan bık tım allhım inş lah burası hayırlısı olurda kendimi toparlarım

YaralıGönül

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin güzel kardeşim.

burda çok güzel dostluklar var. ki biz bu yüzden burada daimi olmaya çalışıyoruz.

inşallah istediklerini fazlasıyla bulursun.

selam ve dua ile kal kardeşim....

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
Düşünüyorum ki burdaki insanların herkesin ayrı sorunuları var ama hiç biri bir birine benzemiyor allahım hepimizin kalbine insan sevgisi versin bizi rahmetine kavuştursun yarabbim

evet kardeşim her birimizin ayrı sorunları var fakat biz bunları paylaşarak birbirimize rabbim sayesinde deva oluyoruz kardeşim duanada amin amin amin diyorum kardeşim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt