Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

merhaba arkadaşlar (1 Kullanıcı)

ecrinmerve

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar....sitenize az evvel üye oldum..yeni evliyim ve eşimle çok büyük sorunlarımız var..bununla ilgili dualar araken siteye üye oldum...benide aranıza almanız beni çok mutlu edecektir...daha fazla rabbime sığınmak daha fazla rabbime yakın olmak istiyorum...bunun içinde sizin desteğinize ihtiyacım olacak...lütfen yardımlarınızı esirgemeyin benden...

berat05

Yönetici
esselamün aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu

esselamün aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu

Merhabalar arkadaşlar....sitenize az evvel üye oldum..yeni evliyim ve eşimle çok büyük sorunlarımız var..bununla ilgili dualar araken siteye üye oldum...benide aranıza almanız beni çok mutlu edecektir...daha fazla rabbime sığınmak daha fazla rabbime yakın olmak istiyorum...bunun içinde sizin desteğinize ihtiyacım olacak...lütfen yardımlarınızı esirgemeyin benden...

Sitemize hoşgeldiniz öncelikle

Rabbim hayırlı paylaşımlarda bulunmayı,İslamı öğrenmeyi ve bu vesileyle öğretmeyi - paylaşmayı nasip eylesin inşallah

Allah c.c. dert verdiğinde günahlarımıza keffaret de olacaktır inşallah.Rabbim en kısa zamanda ailenize evinize kalplerinize hidayet,şifa nasip eylesin
Dualardan bahsetmişsiniz.Öncelikle RABBİMİZE HAMD ve SABIR gerekiyor.Her işin başı tevekkül edebilmektir.

Dua köşesinde bir çok kardeşimize yardım için açılmış konularımız var.Ordaki konulardan yararlanabilirsiniz.

Allah c.c. yar ve yardımcınız olsun inşallah..

SABIR VE HAMD ETMEYİ ASLA UNUTMAYALIM

alisimsek29

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba kardesim. bende senin gibi siteye yeni üye olanlardanim. evvela hos geldin diyelim. birazdan sabah namazimi kilip sana ve ailene dua edecegim. insallah Allah u teala sana ve ailene huzur ihsan eder. Allah in rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm güzel kardeşim
Hoşgeldin aramıza üyeliğin hayırlı ve daim olsun,
Rabbim yardımcın olsun inşaaLLAH huzur ve mutluluk versin..
selam ve dua ile...

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba öncelikle hoşgeldin umarım allahın yardımıyla sorunlarınızı çözersiniz inşallah

Eyüp_69

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam hoşgeldiniz kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşALLAH

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt