Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Merhaba ablalarım, abilerim,yaşıtlarım.. (1 Kullanıcı)

nur hacı

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum salam...hoş geldiniz kardeşim

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı ve bereketli Cuma'lar

Hayırlı ve bereketli Cuma'lar

selamün aleyküm:a03: aranıza katıldığım için çok mutluyum.annem sayesinde bende sizlerle tanıştım:a14:
incinur seninle tanışmak istiyorum..nerdesin?

Ve Aleyküm Selam canım
Ailemize
Üyeliğin hayırlı ve daim olsun İnşallah...
iyiki varsınız sizleri görüpte duygulanmamak elde değil..
çok mutlu oldum..:a12:
Maşallah Barekallah subhanallah
incinirumuzla seni ve sizingibi nice temiz yürekli kardeşlerimizi yetiştiren anne babanızdan Rabbim razı ve hoşnut olsun..inşallah
hafize deniz ablacığıma yürekten katılıyorum sizlerden neler neler öğreneceğiz..
Selametle kalın canım
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsin:a07:

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı

Ve Aleyküm Selam canım
Ailemize
incinirumuzla seni ve sizingibi nice temiz yürekli kardeşlerimizi yetiştiren anne babanızdan Rabbim razı ve hoşnut olsun..inşallah
hafize deniz ablacığıma yürekten katılıyorum sizlerden neler neler öğreneceğiz..
Selametle kalın canım
Selam ve baki dualarımla

sağol kardeşim ...dileklerinle beni çok duygulandırdın.kızımda çok içten ve duygu yüklü bir çocuktur...çocuk diyorum ama inanın onunla konuşurken karşımda kocaman bir kız varmış gibi gibime geliyor..şu anda arkadaşlarıyla beraber.. oda gelince cevab yazar. öyle hevesliki; bu yazını nasıl görmemiş bilmiyorum.beni bilgisayar başında her gördüğünde önce incinuru ,sonrada bana yazan var mı?diye soruyor..rabbim herkese böylesi bir evlat nasip eylesin...amin...

m.gülü'nün kızı

Kayıtlı Kullanıcı

Ve Aleyküm Selam canım
Ailemize
Selametle kalın canım
Selam ve baki dualarımla

merhaba su-eda ablacım. ALLAH razı olsun .

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam canım benim hoş geldin safalar getirdin tatlın üyeliğin hayırlı ve daim olur inşallah keşke bizlerde sizin gibi olabilseydik canım benim Allah rekese sizin gibi hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim:)
Canım benim Allah'a emanet ol herşey gönlünüzce olsun selamlar öptüm:)

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
sağol ablacığım ..... hoş bulduk ......... sizlerde ALLAH'A emanet olun ......... okula gitmem lazım geç kalıyorum..............:)
şu anda ben annemin oturumundan yazıyorum...:)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm tatlım benim,
aklına bişey gelmesin diye hemen yazmak istedim.canım siteye giriş yapmakta zorlanıyoruz...pc mizde sorun var kendi kendini kapatıyor.her an yine kapanabilir...babamız şehir dışında olduğu için sorunu halledemiyoruz...inşallah sorunu halledip daha sağlıklı gireriz nete...incinurun çok çok selamları var hakkını helal et canım olurmu sakın aklına bişey gelmesin.şimdi her an yine pc kapanabilir..inşallah en yakın sürede :(babamız gelince:D)incinurla tanışırsınız ...allaha emanet ol çok öptüm.

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
canım benim ,helal olsun. kızım şuanda okulda gelince söylerim. inan sizden bir haber aldığına çok sevinecek..öyle istiyor ki kızınızla tanışıp yazışmayı anlatamam .hergün bana anne bi bak incinur var mı? diye soruyor..bende belki hala bilgisayarları bozuktur diyordum.rabbim yalancı çıkartmadı doğru söylüyormuşum.hevesi kırılsın istemediğimden...inş.en kısa sürede bilg. yapılırda kavuştururuz kızlarımızı..:)Allah' emanet olun..incinur kızımı çokca öpüyorum selametle kalın..rabbim diğer çocuğunuzuda hayırlısıyla kucağınıza almanızı nasip eylesin tez zamanda..:)

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
hoşgeldin aramıza :)

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam..
şimdilik ben hoşbulduk diyeyim kızımda okuldan gelince der olur mu? buket ablası....:)

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim aramıza hogeldin :) Üyeliğin hayırlı ve daim olsun İnşallah

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
evet canım bu daha güzel ama yinede sen bilirsin canım :)

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm:a03: aranıza katıldığım için çok mutluyum.annem sayesinde bende sizlerle tanıştım:a14:
incinur seninle tanışmak istiyorum..nerdesin?

Ve aleykümselam oyy bebeğim benim hoşgeldin aramıza:) üyeliğin hayırlı ve daim olsun inşaALLAH hep bizimle bu güzel sitede olursun tatlım..
Allaha emanet olun
selametle kalın...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin canım benim ne mutlu bizlere senin gibi yavrularımız var vatanımızda seni yetiştiren gibi kardeşlerimiz var. Allahm seni nazardan, tüm kötülüklerden korusun. Allahım benim minik oğluşumunda içinden versin. tevhid bölümümüzü renklendin şimdi de Kuranı Kerim bölümünde de katılımlarını bekliyorum inşallah öğrendiğin zaman. hoşçakal.

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin canım, safalar getirdin.
Yazılanları birer birer okudum çok hoşuma gitti,
yeni bir profil oluştursam 8-10 yaşındayım desem banada yazsalar şımarırdım, heveslendim valla :))

Rabbim, İslam üzerine yetiştirilen her çocuk için ana-babadan razı olsun
Geleceğe atılan en sağlam ve sarsılmaz temel çocuklardır.
İslamla yetiş, İslamla büyü ve İslamla haşrol yavrum, çok öpüyorum.

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin canım benim ne mutlu bizlere senin gibi yavrularımız var vatanımızda seni yetiştiren gibi kardeşlerimiz var. Allahm seni nazardan, tüm kötülüklerden korusun. Allahım benim minik oğluşumunda içinden versin. tevhid bölümümüzü renklendin şimdi de Kuranı Kerim bölümünde de katılımlarını bekliyorum inşallah öğrendiğin zaman. hoşçakal.

canım kardeşim duaların için rabbim razı olsun .kızım karnesini almaya gitti.gelince sizlere kendiside cevab yazar...kuan kursuna yazdan yaza gidebiliyor ancak evdede beraber tekrarlıyoruz.ben babasına öğretirken oda tekrarlamış oluyor çok şükür.geçen yaz öğrendi kuranı ama rabbime şükür çok güzel okuyor..küçük yaşta öğrenmek her zaman daha avantajlı oluyor.......
derken şimdi kızım geldi..karnesini almış.rabbime şükürler olsun böyle azimli bir kızım var..notlarının hepsi 5 ....
zaten karneler bizim için birer formalite..biz her zaman önemli olanın onun öğrendikleri olduğunu söylüyoruz eşimle..selametle kalın..şimdi kızımla ilğilenmeliyim...

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
yorum yazan tüm dostlardan rabbim razı olsun...

m.gülü'nün kızı

Kayıtlı Kullanıcı

amin inşallah. oğlunuza da ALLAH nazardan korusun. anneme sorarsam belki katılırım ,belkide katılmışımdır :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt