Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Merhaba ablalarım, abilerim,yaşıtlarım.. (2 Kullanıcı)

m.gülü'nün kızı

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm:a03: aranıza katıldığım için çok mutluyum.annem sayesinde bende sizlerle tanıştım:a14:
incinur seninle tanışmak istiyorum..nerdesin?

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum salam...hoş geldiniz kardeşim..maşallah...Allah seni salihe kullarından etsin

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam hoş geldin
makbergülü ablanın kızı
üyeliğin hayırlı olsun İNŞALLAH
Selam ve Dua ile
(Avatardaki resim kendi resminse kaldırsan daha iyi olur güzel kardeşim):H

m.gülü'nün kızı

Kayıtlı Kullanıcı
ekledim ama kabul etmedi.:( ensonunda manzara resmi koydum bende anneme gelince düzeltirecem.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Canım,
Hoş geldin,sefalar getirdin,çok sevindim,canım üyeliğin hayırlı uğurlu olsun,İncinurla arkadaş olmaktan çok memnun olacaksın, keşke bende çocuk olsamda onunla arkadaş olabilsem,44 yaşında ondan o kadar çok şey öğrendimki,şimdi birde sen olacaksın,kimbilir ikinizden daha neler öğrenirdim.
Selam ve Dua ile

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Canım,
Hoş geldin,sefalar getirdin,çok sevindim,canım üyeliğin hayırlı uğurlu olsun,İncinurla arkadaş olmaktan çok memnun olacaksın, keşke bende çocuk olsamda onunla arkadaş olabilsem,44 yaşında ondan o kadar çok şey öğrendimki,şimdi birde sen olacaksın,kimbilir ikinizden daha neler öğrenirdim.
Selam ve Dua ile

sağol ablacım kızım için söylediklerinizden dolayı..rabimin rızası üzre yetişmesi için böyle arkadaşları olsun istiyorum.istifade edip ilmini artırır inş.destek ve dualarınızla...

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam kardeşim..
Hoş geldiinnn.. Üyeliğin hayırlara vesile olsun inşaallah..
İncinur kardeşimiz de seninle tanışmak istiyordu..

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin güzel kızım inşallah bizde senden güzel şeyler öğreniriz üyeliğin hayırlı olsun yavrum

acem_kizi

Kayıtlı Kullanıcı
vealeykümselam kardeşim,hoş geldin ailemize.Üyeliğin hayırlı olsun,kalıcı olursun inşallah

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam kardeşim..
Hoş geldiinnn.. Üyeliğin hayırlara vesile olsun inşaallah..
İncinur kardeşimiz de seninle tanışmak istiyordu..

rabbim razı olsun inş.kalıcı olmasını çok isterim inş.böylesi ilim dolu bir sitede öğrenmesi gereken çok şey var .helede daha yaşı küçükken dahada etkili olmasını istiyorum.yaşıtı olupta islami sohbetleri yapan dostlarınında olabileceğini öğrensin diye siteye üye olsun istedim.etrafımızdaki arkadaşlarından bunları öğrenemeyeceğinden desteklerinizi bekliyorum...özelliklede incinur kızımızdan..ben siteye girdikçe bana hep incinuru soruyor..ama henüz yazışmaları nasip olmadı..inş.incinur kızımız da yazarsa çok mutlu oluruz.

bu arada diğer kardeşlerimdende rabbim razı olsun dilekleri için.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm:a03: aranıza katıldığım için çok mutluyum.annem sayesinde bende sizlerle tanıştım:a14:
incinur seninle tanışmak istiyorum..nerdesin?

aleyküme selam tatlım,hoşgeldin ne iyi ettin de geldin canım..ben şimdi tesadüfen gördüm..incinurunda haberi yok okuldan gelsin ileticem mesajını canım.bilgisayarımızda kaçgündür sorun var.virüs girdi sağlıklı giremiyoruz...Rabbim sizin gibi yavrularımızın sayısını arttırsın inşallah.çok öpüyorum.

m.gülü'nün kızı

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküme selam tatlım,hoşgeldin ne iyi ettin de geldin canım..ben şimdi tesadüfen gördüm..incinurunda haberi yok okuldan gelsin ileticem mesajını canım.bilgisayarımızda kaçgündür sorun var.virüs girdi sağlıklı giremiyoruz...Rabbim sizin gibi yavrularımızın sayısını arttırsın inşallah.çok öpüyorum.

merhaba ablacım sanırım siz inci nurun annesi olmalısınız sizinle tanıştığıma memnun oldum. kızınız lada tanışmak isterim inci nur sabahçı galiba bende öğlenciyim müsait olunca onunla da yazışmak isterim. ellerinizden öperim..:)

m.gülü'nün kızı

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin güzel kızım inşallah bizde senden güzel şeyler öğreniriz üyeliğin hayırlı olsun yavrum

merhaba hafize teyzeciğim. teşekkür ederim. beni görüp hemen yazmışsın .tabi beni görmen benim değil annemin sayesinde .ellerinden öperim kendine iyi bak .

m.gülü'nün kızı

Kayıtlı Kullanıcı
vealeykümselam kardeşim,hoş geldin ailemize.Üyeliğin hayırlı olsun,kalıcı olursun inşallah [/Q

inşallah inşallah sağol ablacığım gerçekten çok sevindim. daha beni tanımadan ailenize aldınız. sana çokkkkkkkkkkkk teşekkür ederim ve bana tüm yazan abilerime ,ablalarıma ve yaşıtlarıma.:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt