Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Melekler (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ben şunuda eklmek istiyorum çoğu insanımız ölüm meleği olan azrail as ile ilgili yanlış cümleler kullanıyor kesinlikle buna dikkat edelim kardeşler rabbim muhafaza insanın dinden çıkarabilir çünkü o rabbimin 4 büyük meleğinden biri ve onu o görve rabbim getirmiştir azrail as can alma görevi verildiğinde azrail as yarabbim insanlar benden nefret edecekler can aldığım için diye niyazada bulunur rabbizde ona ya azrail ben öyle sebebler yaratacağımki onlar seni akıllarına bile getiremeyecekler evet düşündüğümüz zaman işte falanca trafik kazasında öldü falanca kanser oldu falanca uyurken öldü rabbim sebebler halk ediyor bu yüzden dinden çıkmamıza sebeb olacak sözler kullanmayalım selam ve dua ile

Deniz kizi

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Melekler

ravzanur kardesim senin yazilarini cok severek okuyorum ALLAH senden razi olsunB)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt