Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mekke ' Nin Fethi.. (2 Kullanıcı)

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Selamin Aleyküm Talipbey Kardeşim....

Günün önemine Binaen Hazirlamiş Olduğunuz Mekkenin Fethi Yazilari Bizlere Islam Tarihinin Bir Kesitini Hatirlama Ve O Tarihi Zaman Dilimini Yaşama Firsati Verdi.yüce Rabbim Sizlerden Razi Olsun...ecrini Verir Inşaallah...selametle Kaliniz....

VeAleynaAleykümSelam Erdal Ağabey;
Sizi özlemiştik,işleriniz yoğundu herhalde,iyisinizdir inşaAllah..
Rabbim Sizlerden de razı olsun..Amin inşaAllah..
Sizde Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

Sizi özlemiştik,işleriniz yoğundu herhalde,iyisinizdir inşaAllah..
Rabbim Sizlerden de razı olsun..Amin inşaAllah..
Sizde Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

SELAMIN ALEYKÜM....

''Mevlana ,dervişlerinden birisini üzgün ve sıkıntılı gördü;

''Sıkıntı bu aleme gönül bağlamaktan doğar.Ne zaman bu dünyadan kurtulur ve kendini yok bilirsen , gördüğün renklerin , tattığın lezzetlerin seninle baki kalmayacağını düşünürsen , nereye gidersen git hiçbir zaman sıkıntı duymassın ''dedi.

(Nefahatü'l-Üns)

Bizler çalışma ortamı dolayısıyle dünyevi sıkıntı içindeyiz Talip bey kardeşim.Ben çalışmayayım deme gibi bir seçeneğiniz yok.Rabbim bütün çalışanlarımıza kolaylıklar versin. Ve dünya işleri de bitmiyor.

Bütün bu çalışma ortamının dinlenebilme safhalarında da bu sitemizin değerli üyelerinin yazılarını bir nebze okuma fırsatı yakalıyoruz.Formu dört dörtlük takip edebilme durumunda değilim.Ama elimden geldikce de boş geçmemeye çalışıyorum....

Rabbim helalinden kazanmayı ve ailesine sadece vakıa süresini bıraktığını ifade eden Hz. Ebubekir r.a. gibi tasadduk edebilme maneviyatı vermesini niyaz ederim.

Sizlere en kalbi selam ve dualarımı gönderiyorum...

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMIN ALEYKÜM....

''Mevlana ,dervişlerinden birisini üzgün ve sıkıntılı gördü;

''Sıkıntı bu aleme gönül bağlamaktan doğar.Ne zaman bu dünyadan kurtulur ve kendini yok bilirsen , gördüğün renklerin , tattığın lezzetlerin seninle baki kalmayacağını düşünürsen , nereye gidersen git hiçbir zaman sıkıntı duymassın ''dedi.

(Nefahatü'l-Üns)

Bizler çalışma ortamı dolayısıyle dünyevi sıkıntı içindeyiz Talip bey kardeşim.Ben çalışmayayım deme gibi bir seçeneğiniz yok.Rabbim bütün çalışanlarımıza kolaylıklar versin. Ve dünya işleri de bitmiyor.

Bütün bu çalışma ortamının dinlenebilme safhalarında da bu sitemizin değerli üyelerinin yazılarını bir nebze okuma fırsatı yakalıyoruz.Formu dört dörtlük takip edebilme durumunda değilim.Ama elimden geldikce de boş geçmemeye çalışıyorum....

Rabbim helalinden kazanmayı ve ailesine sadece vakıa süresini bıraktığını ifade eden Hz. Ebubekir r.a. gibi tasadduk edebilme maneviyatı vermesini niyaz ederim.

Sizlere en kalbi selam ve dualarımı gönderiyorum...
Rabbim işlerinizde kolaylık ve hayırlı olanını nasib etsin inşaAllah..
Amin duanız için Ağabey..cümlemizi de o şuurda eylesin..Eksik olmayın,çok sağolun..Size ve ailenize de sağlık-afiyetler dilerim..
Bilmukabele..Siz de Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
Hiç bir şey için

"benimdir" deme
Sadece de ki

"yanımdadır";
Çünkü ne altın,

ne toprak, ne sevgili,
ne hayat, ne ölüm,
ne huzur,
ne de keder
daima seninle kalmaz...

D.H. Lawrence

...Hoşgeldin 1430...​

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim işlerinizde kolaylık ve hayırlı olanını nasib etsin inşaAllah..
Amin duanız için Ağabey..cümlemizi de o şuurda eylesin..Eksik olmayın,çok sağolun..Size ve ailenize de sağlık-afiyetler dilerim..
Bilmukabele..Siz de Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

Neredesin Muhterem Kardeşim ...

Sizleri hayırla yadediyorum ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt