Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

MEDİNE film (1 Kullanıcı)

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
çok severek izledim izlemenizi tavsiye ederim içime dokundu bu kadar mı güzel anlatılır Peygamber aşkı (s.a.s)

hira_nurr

Kayıtlı Kullanıcı
benimde severek bir değil bir kaç defa göz yaşlarıyla izlediğim bir film çok güzel gerçekten bu güzel paylaşımınız için RABBİM razı olsun selam ve dua ile

~ Zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
çok oluyor bunu izleyeli :) Güzel filmdi :) Allah razi olsun ...

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
sizdende razı olsun Rabbim inşallah inanın hala tutamıyorum kendimi Rabbim bizlerede nasip eylesin mübarek toprakları görmeyi peygamberimizin (s.a.s)ayak bastığı yerlere yüz sürebilmeyi inşallah sevgisini artırsın Rabbim gönüllerimizi nuruyla nurlandırsın inşallah

~ Zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
sizdende razı olsun Rabbim inşallah inanın hala tutamıyorum kendimi Rabbim bizlerede nasip eylesin mübarek toprakları görmeyi peygamberimizin (s.a.s)ayak bastığı yerlere yüz sürebilmeyi inşallah sevgisini artırsın Rabbim gönüllerimizi nuruyla nurlandırsın inşallah

Amin, Amin, Amin ! In sa Allah nasip olur hepimize oralari görmek ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt