Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Masun sivilleri katleden bin ladin (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leon.

Kayıtlı Kullanıcı
Vehhabi bin ladin
arkadaşlar ne zamandan beri 4.5.6 bin sivil masum insanı öldürmek caiz oldu ne zamandan beri 5.6 bin sivili öldüren kişi bin ladin hocanız oldu 1000 yıllık müslüman asil ecdadımızın TARİHİNDE hiç bir sivile masum a kılıç çektiği görülmüşmü sen düşman askeriyle harbi göze alama DÜŞMAN ASKERİNİN KARŞISINA ÇIKMA git sinsice haince kalleşce sivil ihtiyar çocuk bayan deme kolayca öldür ve kahraman ilan edil ve bunada fetfa ver allah muhafaza siz nasıl müslümansınız yüce dinimiz islamiyet tüm insanlığa gönderilmiştir nasıl bir cihat ki afganistanı ABD ye teslim etti sonra pakistan da bir yetkili 5.6 yıl önce bin ladin i yakaladık ABD ye teslim ettik ama hemen salıverdiler demedimi bin ladin vehhabi zihniyetiyle taliban ı yetiştirdi masum afkan lıların kanına girdi ve afganistanı ABDye tesliM etti koca rusyayı barındırmıyan kovan kardeş afkanlılar TERÖRİST bin ladin in müslümanlığına inandı ama o afgan lı kardeşlerimizin dinsiz rusyayı yenmiş yöresel askeri sünni liderlerini mesala şah mesut u kalleşce pusuya düşürerek öldürdü pılanlı olarak afkanistanı ABD ye sattı bu vehhabi zihniyeti şimdi de pakistanı medreselerinde vehhabi taliban yetiştirerek pakistanı ABD ye hazırlıyor bilmiyormusunuz suudi vehhabi topraklarında ABD den sonra en çok ABD askeri suudi arabistanda siz vehhabi bin ladin i müslümanlığı tüm dünyada cani bir din olarak islamiyeti tüm dünyada vahşi bir din olarak gösteren bir kişiyi övüyorsanız art niyetlisiniz demek ki başka amaçlarınız var demek ki 4 hak mezhebi peygamber efendimizi said nursi haz. mevlana haz. gibi ehli sünnet 1000 lerce evliyaya itibar etmiyen onları kötüleyen
onları seven müslümanları sapıklıkla suçluyan sinsi vehhabiler ve vehhabi bin ladin değil mi bin ladin in yaptığı işler ABD ve israil e yarıyor onları güçlendiriyor ve suudi arabistan ı güçlendiriyor afganistan ı filistin i bunları piyon olarak kullanıp güya bunlara asker toplamak vasıtasıyle sinsice vehhabiliği yaymıya çalışıyor
allah aşkına yüce dinimiz islam hiç sivil masum insanları sinsice haince kalleşce ve kolayca öldürmüye izin verirmi bu gün ABDye asker topluyoz diyen vehhabiler yarın sünnileri şafi leri 4 hak mezhebin masum insanlarını yine sinsice haince katletmezmi çünkü vehhabilerin gerçek düşmanı haçlılar değil haçlılar vehhabiliğin kurulmasına saten yardım etti de ecdadımız osmanlıyı arkadan birlikte hançerlediler vehhabiler sapık inançlarına en çok sünni leri düşman görüyor ellerine fırsat geçsin silahlarını sünnilere çevirirler CENABI ALLAH VEHHABİ FİTNESİNDEN TÜM ÜMMETİ MUHAMMEDİ MUHAFAZA ETSİN AMİN LEON ...

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
Aslında USAME BİN LADİN tüm dünyada aranıyor ve müslümanları katleden biri, genç ve orta yaşlıların akıllarını yıkayarak gözlerini boyayarak müslümanlık adı altınca katliamlar yaşatıyor diye biliyorum..... Masumları hedef alanları desteklemem asla öbür konuda nedense çok iyi merhamet canlısı biri olarak tanıtmışlar. Düşünce özgürlüğü var bu ülkede kim kimi tutar destek olur bilemem ama herkez saygılı olmalı. kimse kimseyi kabulettiremez zorla....
YAZINIZA KATILIYORUM BEN
SELAMETLE KALIN

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
Üç tane örümcek beyinli cıkmış Ladini savunuyor.

Aklım almıyor nasıl olurda böyle bir katili zalimi iyi sanarlar.

seni destekliyorum LEON kardesim.

MARMARA38

Yasaklı Kullanıcı
selamın aleyküm..

azerbaycanlı kardeş ile ters düşüncelerdesin diye olayı buraya taşıyıp forum açma herkesin düşüncesi ve sevgisi kendinedir KARDEŞ..

ayrıca islami bir sitedesin nickin LEON oldumu şimdi???

leon.

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm..

azerbaycanlı kardeş ile ters düşüncelerdesin diye olayı buraya taşıyıp forum açma herkesin düşüncesi ve sevgisi kendinedir KARDEŞ..

nickim sizin arzunuza göre olupta sinsice ehli sünnet din kardeşlerimi mi kötülüyeydim allah muhafaza
elhamdülillah sünni müslümanım nickin leon ingilizce olabilir ama türkce karşılığı ARSLAN dır LEON

MARMARA38

Yasaklı Kullanıcı
nickim sizin arzunuza göre olupta sinsice ehli sünnet din kardeşlerimi mi kötülüyeydim allah muhafaza
elhamdülillah sünni müslümanım nickin leon ingilizce olabilir ama türkce karşılığı ARSLAN dır LEON

her lafa verilecek cevabın var maşallah ASLAN kardeş...

benden sana bir tavsiye kısa kes aydın havası olsun..
din kardeşlerini kötülemiyorsun ama insanın içine FESAT sokuyorsun... bırak kim kimi severse sevsin sanane...

sen elmayı seviyorsun diye elma seni sevmek zorunda değildir..ASLAN pardon LEON kardeş..

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm..

sendede bi usame sevgisi görer gibiyim kardeşim...
düşüncelerini düzeltsinler diye uğraşıyoruz burda kardeşşş...
muhalefet olsun diye yazmıyoruz...
olanı yazıyoruz gözümüzün gördüğünü yazıyoruz...

MARMARA38

Yasaklı Kullanıcı

ben insanı insan gibi severim...
ayrıca ben LEON arkadaşa cevap yazdım ve sadece bırak insanlar neyi severse sevsin anlamında konuştum...

ben ALLAH ımı ve peygamberimi severim bi usema falan tanımam KARDEŞ..

Y

YAGMURBEY

her lafa verilecek cevabın var maşallah ASLAN kardeş...

benden sana bir tavsiye kısa kes aydın havası olsun..
din kardeşlerini kötülemiyorsun ama insanın içine FESAT sokuyorsun... bırak kim kimi severse sevsin sanane...

sen elmayı seviyorsun diye elma seni sevmek zorunda değildir..ASLAN pardon LEON kardeş..

katılıyorum sana KARDEŞ..

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
bizim yazılarımız siliniyor, bu mücahid düşmanlarının yazıları duruyor.Site yönetimindeki diyalogçular devreye girmiş anlaşılan.

'' “Ümmetimden bir grup kıyamet gününe kadar hak üzere savaşmaya devam edecektir. Onlara muhalif olanlar kendilerine zarar veremezler ve Allah’ın emri gelinceye kadar böyle devam ederler.” [Müslim]

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı
bizim yazılarımız siliniyor, bu mücahid düşmanlarının yazıları duruyor.Site yönetimindeki diyalogçular devreye girmiş anlaşılan.

'' “Ümmetimden bir grup kıyamet gününe kadar hak üzere savaşmaya devam edecektir. Onlara muhalif olanlar kendilerine zarar veremezler ve Allah’ın emri gelinceye kadar böyle devam ederler.” [Müslim]

HAKK üzere savaşanlardan alemlerin RABBİ razı olsun,ama HAKK üzere savaşanlardan kardeşş...
sivilde olsa amerikalıyı öldürmek müslümana farzdır diyenlerden değil...
şu adama mücahid demeyin ALLAH'u teala aşkına...
gerçek bi müslümanın zihniyeti suçsuzları öldürmek değildir kazanmaktır müslüman yapmaktır dinini tanıtmaktır...
bak bi hikaye paylaşayımda ALLAH dostu nasıl olurmuş gör:Mâlik bin Dînâr hazretlerinin yahûdî bir komşusu vardı. Yahûdî evinin helâ çukurunu düşmanlık olsun diye Mâlik hazretlerinin evinin yanına yaptı. Zamanla sızıntı ve pis koku Mâlik hazretlerinin evine sirâyet etti. O her gün sızıntıyı temizler ve pis kokuyu gidermek için güzel kokulu şeyler yakardı. Yahûdî, Mâlik hazretlerinin rahatsız olduğunu anladı. Fakat beklediği şikâyet gelmeyince, çok hayret etti. Bir gün Mâlik hazretlerinin evine gitti. Pis kokuyu duyunca; "Bu ne?" dedi. O; "Kokulu şeyler yakıyorum." dedi. Yahûdî; "Hayır bu lağım kokusu. Bak duvardan sızıyor. Niye bana söylemiyorsun?" dedi. Mâlik hazretleri; "Eğer söyleseydim, üzülebilirdin. Bizim dînimizde komşuyu üzmek ve eziyet yoktur. Kavga ve gürültü de olmaz." buyurdu. Yahûdî, bu sözler karşısında sarsıldı ve; "Bugüne kadar size düşmandım. Şimdi Dîninize hayran oldum. Böyle hükümler ancak İslâm dîninde olur. Ey Mâlik! Îmân etmek istiyorum." dedi ve Kelime-i şehâdet getirip müslüman oldu.
sen benim kardeşimsin ALLAH için seni çok seviyorum biraz mantıklı düşün kardeşim, bizim işimiz zulmetmek öldürmek değildir zaten suçsuz masun birini öldürmekte cihad değildir...
selametle kal inşaALLAH...

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı

Merak ettim AYDIN kardeşim kusura bakma da, gözmüzün gördüğünü yazıyoruz demişsin, Usame bin Ladin'i gördün mü? Kendisiyle konuştun mu? Gördüysen ya da konuştuysan izlenimlerini öğrenmek isteriz... Çünkü onunla ilgili haberler bize hep CNN, BBC, AP, Router gibi yahudi kökenli ajanslar aracılığı ile geliyor veya en azından onların süzgeçlerinden geçerek geliyor... Ben Türk kökenli ajanslardan Cihan olsun DHA olsun İHA olsun kimsenin onunla ilgili olarak doğrudan bir haber getirdiğine şahit olmadım...
Bu bakımdan gözünüzle neler gördüğünüzü ciddi anlamda merak ettim... Yoksa bizleri istediği gibi yönlendiren medya aracılığıyla hareket edip bizlerde birilerine doğruları tam olarak bilmediğimiz halde iftira atma yanlışına düşebiliriz...

''Ümmetimden bir grup kıyamet gününe kadar hak üzere savaşmaya devam edecektir. Onlara muhalif olanlar kendilerine zarar veremezler ve Allah'ın emri gelinceye kadar böyle devam ederler.[Müslim]

Bu yazıların silinmesi konusunda maalesef haklısın SeNaToR kardeşim... Ama benim yapabileceğim birşey maalesef yok...

leon.

Kayıtlı Kullanıcı

gerçek müslüman savaşcı mücahit düşmanı senatör efendi siz ve şeyhiniz usame bin ladin afganistanda koca rusyayı yenen afganlı sünni mücahit leri lideriniz bin ladin tefrikayla ve sinsice ve haince liderlerini ortadan kaldırdı mesala şah mesut vs afganlı gerçek sünni mücahitler olsa bugün ABD Afganistana giremezdi bin ladin afganistanı ABD ye teslim etti pakistanlı üst düzey bir yetgili bin ladin i 5 yıl önce yakaladık ABD ye teslim ettik ama ABD el altından bin ladin i serbest bıraktı deme dimi demek ki ABD bin ladin i yakalamak istemiyor yani bin ladin ABD MENFAATLERİNE ÇALIŞIYOR bin ladin in yaptığı tüm terörist eylemler yüce ve asil dinimizi küçük düşürüyor adeta dinimizi tüm müslümanları hain masum insanları katleden cani bir din ve halkı gibi gösteriyor yani ABD ve yahudilerin istediğini yapıyor çünkü ABD VE İSRAİL YÜCE DİNİMİZ İSLAMI VE MÜSLÜMANLARI DÜNYAYA BÖYLE KÖTÜ GÖSTERMEK İSTİYOR USAME BİN LADİN DE BUNLARIN PİYONU

ayrıca müslim kaynaklı yazdığın hadis doğruysa o sizi göstermez o gerçek müslüman mücahitlerini veya alimleri veya ehli sünnet bir cemaatı gösterir hem siz hani aracılara güvenmezdiniz ne zamandan beri müslim i kaynak olarak kullanıyorsunuz siz sinsi ve kibirli vehhabilere cenabı allah hidayet ve gerçek ihlaslı iman versin amin LEON

Horanta

Kayıtlı Kullanıcı
ben Allah rızası için Usame yi seviyorum. Şeyhim de seviyor. bitti.

leon.

Kayıtlı Kullanıcı
Merak ettim AYDIN kardeşim kusura bakma da, gözmüzün gördüğünü yazıyoruz demişsin, Usame bin Ladin'i gördün mü? Kendisiyle konuştun mu? Gördüysen ya da konuştuysan izlenimlerini öğrenmek isteriz... Çünkü onunla ilgili haberler bize hep CNN, BBC, AP, Router gibi yahudi kökenli ajanslar aracılığı ile geliyor veya en azından onların süzgeçlerinden geçerek geliyor... Ben Türk kökenli ajanslardan Cihan olsun DHA olsun İHA olsun kimsenin onunla ilgili olarak doğrudan bir haber getirdiğine şahit olmadım...
Bu bakımdan gözünüzle neler gördüğünüzü ciddi anlamda merak ettim... Yoksa bizleri istediği gibi yönlendiren medya aracılığıyla hareket edip bizlerde birilerine doğruları tam olarak bilmediğimiz halde iftira atma yanlışına düşebiliriz...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,TÜM DÜNYANIN GÖZÜ ÖNÜNDE CANLI BOMBA V.S LERLE 7.8. BİN MASUM İNSANI ÖLDÜREN AMARİKADA İKİZ KULELERİ İÇİNDE BULUNAN MASUM İNSANLARI katleden bin ladin ve vehhabi teröristler değilmi bin ladin çıkıpta bu ikiz kuleleri biz vurmadık dedimi biz yapmadık dedimi daha olayı üstlendiği gibi şimdide sivil veya asker amarikan vatandaşlarını öldürün fetvası vermiş böyle müslümanlık olmaz
sen düşman askeriyle harbi göze alama haince kalleşce sivil vatandaşları katledin emri ver ve bu emri güya vetvayı sizin sitenizde usame bin ladin rah.diye konu olarak açsınlar SİLİNİNCE sizde üzgünüm deyin bunu gören AYDIN KARDEŞİMİDEN ALLAH RAZI OLSUN ..........

Bu yazıların silinmesi k

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
konu uzadıkca uzuyor...

bir kaç şey söylemek istiyorum...yazılanlarıa bakıyorum da hep söledim gene sölüyiorum, yaşı kemale ermiş bazı forum üyeleri olmadık, en azından yaşlarına yakışmayan yazılar yazıyorlar.şekil a leon... burada böle yazıyorsanız, gerçek hayatta dacvranışınızı düşnmek istemem...

Allah dan korkmuyor musunuz...bir kafire karşı bole davranmazken, Allah ın alnet ettigi kavimlere sevgi, saygiyla bakalim derken müslümanlara ki tevhid ehli oldugunu iddia eden ve bunu amelinde gosteren muslumanlara bole sakldırmak ne derece dogru..Allah biliyor belki şeytana bile bu kadar nefret beslemiyorsunuz...Pardon unutmuşum size göre ŞEYTAN da müslüman...ibadet ediyordu, Allah ı inkar etmiyordu, ona nasilşeytan deriz degil mi :)....

neyse şu sözü severim....Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri tartışırır..ingiliz atasözü..

siz kişileri tartışa durun...

leon.

Kayıtlı Kullanıcı
neyse şu sözü severim....Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri tartışırır..ingiliz atasözü..

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
azerbaycanlı kardeş masum sivilleri katleden bin ladin i tartışmıya açan sizsiniz fikirleri tartışan sa biz ayrıca binlerce allah dostu evliyanın muhteşem sözleri dururken ingiliz atasözüne sığınman bana geçmişte vehhabilerin asil ecdadımız osmanlıya karşı ingilizlerle iş birliği yaptığını anımsatdı zaten vehhabiliğin merkezi suudi arabistan devletinin amarikan ve ingiliz dostlarınca kurulduğu malum yani senin savunduğun vehhabiliğinin kurucusu ve destekcisi ingilizler ve dolayısıyle ABD

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
azerbaycanlı kardeş masum sivilleri katleden bin ladin i tartışmıya açan sizsiniz fikirleri tartışan sa biz ayrıca binlerce allah dostu evliyanın muhteşem sözleri dururken ingiliz atasözüne sığınman bana geçmişte vehhabilerin asil ecdadımız osmanlıya karşı ingilizlerle iş birliği yaptığını anımsatdı zaten vehhabiliğin merkezi suudi arabistan devletinin amarikan ve ingiliz dostlarınca kurulduğu malum yani senin savunduğun vehhabiliğinin kurucusu ve destekcisi ingilizler ve dolayısıyle ABD

biz tartışmadık kardeş..biz sadece adamın kronolojisini paylaşdık...tartışmaya ben açmadım...

ve bu ingiliz atasözüne gelince geçen gun karşıma çıktı bir makalede yoksa size anımsattıklarını ben bilemem...neyse ben kendi amelime bakarım, ne usame (rahimehullah) ne de siz benim ettiklerimden sorulmayacaksınız...ve ben de sizin ettiklerinizden sorulmayacagim..o yuzden fazla tartışmaya gerek yok...

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,TÜM DÜNYANIN GÖZÜ ÖNÜNDE CANLI BOMBA V.S LERLE 7.8. BİN MASUM İNSANI ÖLDÜREN AMARİKADA İKİZ KULELERİ İÇİNDE BULUNAN MASUM İNSANLARI katleden bin ladin ve vehhabi teröristler değilmi bin ladin çıkıpta bu ikiz kuleleri biz vurmadık dedimi biz yapmadık dedimi daha olayı üstlendiği gibi şimdide sivil veya asker amarikan vatandaşlarını öldürün fetvası vermiş böyle müslümanlık olmaz
sen düşman askeriyle harbi göze alama haince kalleşce sivil vatandaşları katledin emri ver ve bu emri güya vetvayı sizin sitenizde usame bin ladin rah.diye konu olarak açsınlar SİLİNİNCE sizde üzgünüm deyin bunu gören AYDIN KARDEŞİMİDEN ALLAH RAZI OLSUN ..........

Bu yazıların silinmesi k

Kardeşim ben bin ladini hiç görmedim, kendisiyle konuşmadım bu yüzden de kafirlerin getirdği haberlere itibar etmem...
Bilmiyorum belki Amerikan ajanı belki iyi bir müslüman, belki zırcahilin biri belki bir şeyh, bilmiyorum...
Ama eğer o bir müslümansa ve o bahsettiğin ikiz kuleleri o vurmadıysa ama BEN VURMADIM ifadesi yahudi kökenli medya mensubu kefereler tarafından bize ulaştırılmıyorsa da sen ona kafirlerin lafına itibar edip de iftira atıyorsan Allah indinde senin yerinde olmak istemezdim doğrusu... Senin duymamış olman onun söylemediği anlamına gelmez... Mutlaka söyledi de demiyorum, gelen haberlerin sağlıklı olmadığını dolayısıyla da burada birbirimiz yemenin kimseye bir faydası olmayacağını söylüyorum...
Bir konuda akıl yürütmek ancak bildiklerimizle sınırlı olabilir, peki ya bilmediklerimiz ne olacak... Bize anlatılmayanlar ne olacak... Neye güvenerek kime inanarak kestirip atıyor sanki vahiy gelmiş gibi herşeyi doğru kabul ediyor ve hüküm veriyorsunuz... Yapmayın Allah'dan korkun biraz...
En güzelini, Allah bilir en iyi hesap görücü Allah'dır deyin bırakın Allahaşkına iddialaşmayı...
Bu sözüm konuyu tartışan herkesedir...
Konu silinmesine gelince eğer tartışılan bir konu varsa ya ilgili konuların hepsi silinmelidir ya da hiçbiri silinmemelidir görüşündeyim ben... Ama bölüm moderatörü arkadaşlarımız böyle takdir etmişler, ban katılmıyorum bu tür uygulamaya...

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı

Bu yazıların silinmesi k

selamun aleyküm cemaldurra abimiz leon yazmış yazıcaklarımı yazmama gerek yok ve bidahada bu konu hakkında bişey yazmıcam...
benim yazdıklarımızıda silin isterseniz...
kimsenin ettiği yanına kalmayacak,herkesin yaptığı ahirette yanında olacak
selam ve dua'ile...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt