Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Masa Üstlerimiz:)) (1 Kullanıcı)

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
+ Show Advanced Linking yazan yere tıkladınızda çıkan linki foruma

adszol6.jpg

vaktileyl´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ImageShack® - Image Hosting
Sayfasını Açıyoruz..

Açılan Sayfada Gözat Butonuna Tıklıyoruz..

ekdi1.png

Yüklemek İstediğimiz Resmi Seçiyoruz.. Ve Aç Diyoruz..

1-2 Saniye Sürmüyor.. Yükleniyor..
Bize Verdiği Linklerden Direct Link Olanını Alıyoruz..

Sağ Tıklayıp Kopyalayınız..

Foruma Gelip, Mesaj Yazdığımız Menü'den Sarı Kutucuğu Buluyoruz..

Ona Tıkladığınızda Küçük Bir Pencerecik Açılacaktır..

ek2wn6.png

kopyaladığmız linki oraya yapıştırıyoruz

kardeşim bu resimleri dikkatli incelersen başarıcaksın ha gayret:)ilk resme bak orda kırmızı işaretli linki yapıştıırcaksın buraya

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
ben anlatmaya çalışayım becerebilirsem :) klavyenizde... Print Screen tuşu var ona basıyorsunuz .. daha sonra ..donatılarda olması lazım paint programına yapıştırıyorsunuz..ctrl+v tuşu ile sonra farklı kaydet diyorsunuz masa üzerine kayıt yapın sonra bildigimiz resim yükmele ile yükleye bilirsiniz.. inşaALLAH anlata bilmişimdir :):)

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
ben anlatmaya çalışayım becerebilirsem :) klavyenizde... Print Screen tuşu var ona basıyorsunuz .. daha sonra ..donatılarda olması lazım paint programına yapıştırıyorsunuz..ctrl+v tuşu ile sonra farklı kaydet diyorsunuz masa üzerine kayıt yapın sonra bildigimiz resim yükmele ile yükleye bilirsiniz.. inşaALLAH anlata bilmişimdir :):)

Anladım Allah razı olsun da ben de bi sorun var yaa ooofff :( ben office programlarımı kullanamıorum...şifre istiyor nerden bulcam acaba...

tuana1010

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm
Resmin aslını gönderir misiniz acaba? Çok beğendim :)
Aleykümselam kardeşim .bende bu resmi burdan resimlerin arasında n seçmiştim hiç kaydetmeden direk masa üstü yapmıştım senin için baktım siteye ama bulamadım yinede bulursam buraya bakarsın olurmu
morun büyüsü başlığı altındaydı sanırım
resimlerin içinde görmüştüm bulmaya çalışıcam.

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
çekilin su geliyorr=) değişiyor.şuanki bu kardeşlerim. ekleyenlerinkiler de güzel maşallah

selam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt