Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lütfen (1 Kullanıcı)

furkanozkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar lüten bana yardım edin pc ye zorunlu olarak format attım attıktan sonra driverleri yükledim ancak ses yok allah rızası için yardım edin

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
realtek drıverini yükleyememişsin cd tak drıverleri yeniden güncelle

(driver CDsini yi taktıktan sonra bilgisayarıma sağ tıkla aygıt yöneticisi de çıkan ekranda soru işaretleri olacak onlar drıverin yüklenmediğine işaret eder cd taktıktan sonra o soru işaretlerine sağ tıkla sürücüyü güncelle de )

microteamx

Kayıtlı Kullanıcı
yardimci olabilirim hatta pc direk baglanarak ben bile yapa bilirim ihtiyac duyarsan lütfen mail adresime ulas saygilar

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
ve Aleyküm selam Kardeşim.

SEs çıkmıyorsa bunun belli başlı nedenleri vardır. Bunlar yalnış driver yüklemen, hiç yüklememen, hoparlörün yeşile takılı olmaması, hoparlörün açık olmaması yada windowstan sesinin sessiz moda alnımış olması olabilir. Öncelikle sorunu türünü öğrenebilrsek, daha etkili yardımımız olur diye düşünüyorum.

Sorununla ilgili ismaile kardeşimden yada benden yardım alabilirsin.

Selametle.

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
yönetimden eksik driverin varmı yokmu diye baktınmı ses driverini yüklememiş olabilirsin yada eksik yüklemis olabilirsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt