Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

lütfen yardım pc açamıyorum (1 Kullanıcı)

sevgi.003

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar arkadaşlar başka bir bilgisayardan yazıyorum pc ye format atmıştı bir arkadaşım gayet güzel de çalışıyordu driverlerini kurdum ama yeniden başlattığımda simsiyah bir ekranla karşılaşıyorum num tuşu sürekli açık kapanmıyor bastığımda
sürekli başlattım olmadı üstüne F8 komutu ile güvenli mod vb hepsini denedim ama yine aynı bir tek güvenli modda bir kaç komut dosyası aşağıya doğru yazıyor sonra 7. satırda kitleniyor tekrar format atsam çözüm olurmu yoksa sabit diskimin kablosu mu tam takılamamış olabilir 80 GB IDE Ram lerden kaynaklanabilirmi lütfen bu konuda yardım edebilirmisiniz akşam tekrar bakıcam şimdiden çok teşekkür ederim yardım edebilenede yardım edemeyen içinde

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim daha açık bir şekilde sorununu yazsan, sanırım daha etkili bir yardımımız olur. Nereye kadar açılıyor ? Sorun bir çok şey olabilir.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgisayarı açma tuşuna basınca ışık yanıyormu yanıp sönüyormu.(düğmenin üstündeki ışık)

Kurak

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.yahoo.com
bu tip olaylarda kasanın cıkardıgı sesden dolayı teşis konulur..
büyük ihtimal ramlerden dir.. çift ram varsa birini sök öyle dene..
bıosu sıfırla. birde..

ramleri dikaktli şekilde tak. bıos dan ramleri tanıtmayı da dene..
vsvsvs

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt