Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

LÜTFEN OKUYUN!!!!!!!!!!!!! (1 Kullanıcı)

serap bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
KARDEŞLERİM BU GÜN SAAT 14:00 DE FATİH SARAÇHANE DE FİLİSTİN İÇİN MİTİNG VAR VAKTİ OLAN GİDEBİLİRSE GİTSİN ALLAH RIZASI İÇİN BEN GİDEMİYORUM BENİM GİBİ GİDEMEYENLERDE ALLAH RIZASI İÇİN LÜTFEN 5 DAKİKAMIZI AYIRALIM EN AZINDAN VE DUA EDELİM ALLAH TÜM MÜSLÜMANLARIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.....B)B)B)B)B)B)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı
RE: LÜTFEN OKUYUN!!!!!!!!!!!!!

SelamunAleyküm
Allah razı olsun.
Dualarımız onlarla İnşaAllah...
Selametle...B)

Zafer

Yasaklı Kullanıcı

AMİN İNŞALLAH DUALARIMIZ ONLARLA BİRLİKTE HER ZAMAN İNŞALLAHB)B)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

DUA MÜMİNİN EN BÜYÜK SİLAHIDIR UNUTMAYALIM

nesrinbulut

Kayıtlı Kullanıcı

allah bütün müslümanlara yardım etsin onları zalimlerin ve kafirlerin zulmünden korusun namazlarımızdan sonra sadece kendimiz için değil vatanımız milletimiz ve bütün müslümanlar için dua etmeyi unutmayalım arkadaşlar allah bize dünya sevgisi vermesin zalimlerden uzak tutsun amin
allahın rahmeti üzerimize olsun

Muslima

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamu Aleikum vr.vb

Allah c.c Ummeti Muhammedin (s.a.v) yar yardimcisi olsun

Vesselam

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsunB)

Dualarımızla onların yanındayız herzaman.
Allah(c.c) yardımcıları olsun inş.

huseyin47

Kayıtlı Kullanıcı

sealmın aleyküm sevgili kardeşlerim. can dostlarım gönül dostlarım öncelikle filistinde lüblanda vb yerlerde ölen kardeşlerimiz için allah yardımcıları olsun inş. tüm müslüman kardeşlerimize kalkan eller inşallah en geç zamanda kırılır. başka bir konu ise sevgili kardeşelrim bunların olacaklarını hepsini biliyoruz bunlar yapılan zülümler savaşlar hepiside 3.dünya savaşının kıvılcımlarıdırr. ıyanın artık sevgili kardeşlerim gözlerinizi açın hakikatleri arayın. neden mutsuzsunuz neden insanlar ölüyor bunların sebebleri ne? hiç düşündünüz mü? bizler neden mutsuz çünkü allaha iyi bir kul olmamaktasınız ölmeden evvel secgili kardeşlerim ruhlarınızı allaha teslim edin belkide dikkatimi çekmişsinizdir. her konuşmamda ruhunuzu ölmeden evvel allaha teslim edin diyorum hiç kimsenin aklında soru işareti kalmadı mı? acaba bu şahıs neyi kaystediyor neyi söylüyor hiç araştırmıyorsunuz sormuyorsunuz sevgili kardşelerim. uyanın artık açın gözlerinizi. biz dünyaya neden gönderildik mutlu olmak için dğeil mi? neden mutsusuz peki ? hııım hiç bu soruyu kimse kendine sormuş mU_ bunun nedeni sevgili kardeşelrim. ölmeden evvel ruhlarınızı allaha teslim etmemişsiniz allahın dergahına girmemişsiniz. hep somut kavramlarla avunuyorsunuz. bunu unutmayın sevgili kardeşelrim islamin şartları 5 tane değil 7 tanedir. bunlar ruhun allaha teslimi. allah zikri namaz oruç zekat vb...
evet sevgili kardşelerim asırlardan beri bu islam şartları 7 olarak biliniyor bunlar ayetlerle açıklanabilir xikrin ve ruhun teslimi bu tür konularda herkese yardımcı olamaya hazırım aklında soru işareti kalan varsa bana özel msj atmaları rica olunur sizleri çoook seviyorum asevgili kardşelerim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt