Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lütfen Birisi Beni Bilgilendirsin (1 Kullanıcı)

zehr-i_zakkum

Kayıtlı Kullanıcı
Altıncı sınıfta tanıştığım bir kız arkadaşımla sadece sınıftaki herkes gibi muhabbetim vardı.7.sınıfa geldiğimizde ondan hoşlanmaya başladım o da benden hoşlandığını söyledi.(Hiçbir şekilde başkalarının yaptığı gibi elinden tutmadım,karşılıklı konuşmadım...bunun gibi hiçbişey yapmadık.Zaten çocuktuk birbirimizden utanıyorduk birbirimizi tanıyamamıştık bile)
Bahsettiğim kız 8.sınıfta avrupaya gitti.Sıradan arkadaş gibi tlf'nda nasılsın iyimisin mesajları yazıyorduk birbirimize.Daha sonra msnden konuşmaya başladık.Biribirimizi hiç görmesekte birbirimizden vazgeçemedik başkaları hiç olmadı bizim için.6.sene oluyor bu sene daha hiç görmedik birbirimizi ama sürekli haberleşiyoruz.
İkimizde okul bitince evlenmek istiyoruz ama ailelerimizin haberi yok.İkimizde dini elimizden geldiği kadar yaşıyoruz (namaz oruç kuran okuma gibi).

Şimdi soruya geleyim:ikimizde birgün evleneceğimize inanıyoruz ve istiyoruz bunu.Hiç Görmüyoruz birbirimizi acaba Birbirimizle sohbet etmemizin bir sakıncası varmı?

Birde Onunla görüştüğümüzde elini tutup ona sarılabilirmiyim dinen sakıncası varmı ?

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamünaleykum...

Esselamünaleykum...

Altıncı sınıfta tanıştığım bir kız arkadaşımla sadece sınıftaki herkes gibi muhabbetim vardı.7.sınıfa geldiğimizde ondan hoşlanmaya başladım o da benden hoşlandığını söyledi.(Hiçbir şekilde başkalarının yaptığı gibi elinden tutmadım,karşılıklı konuşmadım...bunun gibi hiçbişey yapmadık.Zaten çocuktuk birbirimizden utanıyorduk birbirimizi tanıyamamıştık bile)
Bahsettiğim kız 8.sınıfta avrupaya gitti.Sıradan arkadaş gibi tlf'nda nasılsın iyimisin mesajları yazıyorduk birbirimize.Daha sonra msnden konuşmaya başladık.Biribirimizi hiç görmesekte birbirimizden vazgeçemedik başkaları hiç olmadı bizim için.6.sene oluyor bu sene daha hiç görmedik birbirimizi ama sürekli haberleşiyoruz.
İkimizde okul bitince evlenmek istiyoruz ama ailelerimizin haberi yok.İkimizde dini elimizden geldiği kadar yaşıyoruz (namaz oruç kuran okuma gibi).

Şimdi soruya geleyim:ikimizde birgün evleneceğimize inanıyoruz ve istiyoruz bunu.Hiç Görmüyoruz birbirimizi acaba Birbirimizle sohbet etmemizin bir sakıncası varmı?

Birde Onunla görüştüğümüzde elini tutup ona sarılabilirmiyim dinen sakıncası varmı ?

Hoşgeldiniz kardeşim...
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşallah...
Bu gibi sorularınızı aslında Portal ana sahifesindeki Soru Sor bölümüne yapmanızda fayda var...

Ayrıca ilmihal bilgileri okumanızda da fayda olacağı kaanatindeyim...

şekerleme

Kayıtlı Kullanıcı
gaybı yalnız Allah bilir
ileride ne olacak belli değil
belki ayrılırsınız
sen elleri başkalarının eline değmiş
kolları başkalarına sarılmış bir kız ister miydin???

zehr-i_zakkum

Kayıtlı Kullanıcı
elbette istemem
zaten böyle bişey istemediğim için ondan vazgeçmiyorum.

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz kardeşim
Üyeliğinizi hayırlı ve daim olsun..Değerli abiminde belirtiği gibi sorularınızı soru sor bülümünde sorabilirisniz..
Gelecekte ne olacak kimse bilemez Rabbim hakkınızda hayırlısını versin inşaallah...
selam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt