Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lütfen acil yardım (2 Kullanıcı)

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
:)EVET HOCAM YAZILARIM BİRAZ BÜYÜK OLMUŞ:)BENDE ANLAMIYORUM BU BİLGİSAYARDAN :a36:ÖGRENECEZ İNSALLAH.HAYIRLI AKSAMLAR
Herkese hayırlı sabahlar kardeşler.Sevda Hafız kardeşim!yazılar küçüldü diyorsun ama koca koca harflerle yazmışsın,maş.
Kusure bakma,hani derlerya;kelin ilacı olsa..........Bende fazla anlamıyorum bu meletten.
Selametle kal kardeşim.
TakeOne kardeşim sizinde emeğinize sağlık ne kadar güzel anlatmışsınız,sağolasınız.

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
biraz daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırım

[sıze="2"]allah razı olsun ismail kardeşim arkadaşlar yardımcı oldular sorun cözüldü.cok teşekkür ederim ilgilendiginiz için.selam ve dua ile kalın[/sıze]

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm kardeşim.yahu seni arıyorum bi türlü bulmadım.gerçi artık iş işden geçti ama yine sormak isityorum.yazmadın benim formuma kendil için aldığın cüz ve selavatları okuyup okumadığını.bende sana güvenip okundu kabul edip hocama bildirdim duası yapıldı.ama yinede senden duymak isterim.hayırlı geceler

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKUM SELAM AYYY ABLACIM TABİ BİTİRDİM KUSURA BAKMA YAA YAZMADIM DİMİ İNAN UNUTTUGUMDAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM:a11:
esselamu aleyküm kardeşim.yahu seni arıyorum bi türlü bulmadım.gerçi artık iş işden geçti ama yine sormak isityorum.yazmadın benim formuma kendil için aldığın cüz ve selavatları okuyup okumadığını.bende sana güvenip okundu kabul edip hocama bildirdim duası yapıldı.ama yinede senden duymak isterim.hayırlı geceler

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKUM SELAM AYYY ABLACIM TABİ BİTİRDİM KUSURA BAKMA YAA YAZMADIM DİMİ İNAN UNUTTUGUMDAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM:a11:

est. canım ben eminim ki sen okudun ama ne biliyim yazmayınca yinede içim çok rahat olmadı.rabbim kabul buyursun sevabını yazsın Efendimizin şefaatine nail eylesin inşallah.rabbim razı olsun hayırlı nurlu geceler :a12:

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
est. canım ben eminim ki sen okudun ama ne biliyim yazmayınca yinede içim çok rahat olmadı.rabbim kabul buyursun sevabını yazsın Efendimizin şefaatine nail eylesin inşallah.rabbim razı olsun hayırlı nurlu geceler :a12:

AMİN ablacım sizede hayırlı ve nurlu geceler.selam ve dua ile kalın:a07:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt