Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Leyla-1 Dogum günü..... (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
selamün Aleyküm Leyla
iyi ki doğdun
Yeni yaşın hayırlı olsun İNŞALLAH
:a12:
////_---Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.:a15:
Buda pasta senin için canım

dogum_gunu.JPG

:a35:​

Amin
Aleyküm Selam Allah razı olsun canım benim emeklerine gönlüne sağlık kalbi gönlü güzel kardeşim inşallah hep beraber ailemizle sevdiklerimizle sizlerle sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllar günler geçirmek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.Yeni yaşımız hepimiz için hayırlara vesile olur inşallah.Allah iyilikler güzellikler nasip etsin inşallah..
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

leyla-1

Altın Üye
leyla kardeşim iyiki doğdun ve iyiki varsın....sağlılklı, huzurlu nice yıllara...

leyla_1 kardeşim bu forma da bakın ...yoksa bütün pastayı ben yicem)))))))))))))

Amin Amin Amin
Allah razı olsun canım benim emeklerinize gönlünüze sağlık yeni yaşımız hayırlara vesile olur inşallah.Allah sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllar günler geçirmek nasip etsin Rabbim sevdiklerimizle ailemizle sizlerle hep beraber inşallah.Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.Hadi hep beraber yiyelim canım.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

berat05

Yönetici
Esselamu aleyküm

Değerli kardeşim

Yeni yaşınızla birlikte hayır,sağlık,bereket de gelir inşallah ailenize..Kalbinizde istediklerinizi Rabbim hayırlısı ile nasip eylesin, çektiğiniz çilelerin karşılığını kat kat versin,şu mübarek Ramazan Ayının hürmetine halis kullarından olmayı,hayırlısıyla güzel bir yuva kurmayı nasip eylesin inşallah

İyi ki doğdunuz..iyi ki bizimlesiniz

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
hala kutlanıyor dogum günü leyla ablamızın :)
Bende senın gibi olmak isterdim
bak herkes senı ne kadar çok sevip değer veriyo ardında çok güzel arkadaşların var maşallah : )

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
Seni tanımıyorum ama yine de doğum günün kutlu olsun nice mutlu ve hayırlı senler gecirmen dileğiyle mutlu kal
allaha emanet ol....

leyla-1

Altın Üye
Esselamu aleyküm

Değerli kardeşim

Yeni yaşınızla birlikte hayır,sağlık,bereket de gelir inşallah ailenize..Kalbinizde istediklerinizi Rabbim hayırlısı ile nasip eylesin, çektiğiniz çilelerin karşılığını kat kat versin,şu mübarek Ramazan Ayının hürmetine halis kullarından olmayı,hayırlısıyla güzel bir yuva kurmayı nasip eylesin inşallah

İyi ki doğdunuz..iyi ki bizimlesiniz

Amin
Ve Aleyküm Selam canım kardeşim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllara sevdiklerimizle ailemizle hep beraber inşallah.Yeni yaşımız hepimiz iççin hayırlara vesile olsun inşallah.
Canım burda sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum Allah kardeşliğimizi daim etsin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim iyilikler güzellikler nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun iyi ki varsınız canım:)

leyla-1

Altın Üye
hala kutlanıyor dogum günü leyla ablamızın :)
Bende senın gibi olmak isterdim
bak herkes senı ne kadar çok sevip değer veriyo ardında çok güzel arkadaşların var maşallah : )

Canım benim o sizin kalbinizin gönlünüzün güzelliğindan kaynaklanıyor ne mutlu bana sizin gibi kardeşlere sahip olduğum için Allah kardeşliğimizi daim etsin inşallah.Ah canım bu sene eski yıllara göre çok az biliyormusun:)

leyla-1

Altın Üye
Seni tanımıyorum ama yine de doğum günün kutlu olsun nice mutlu ve hayırlı senler gecirmen dileğiyle mutlu kal
allaha emanet ol....

Amin
Allah razı olsun canım emeklerinize gönlünüze sağlık yeni yaşımız hayırlara vesile olur inşallah.Allah sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllar günler geçirmek nasip etsin Rabbim sevdiklerimizle ailemizle sizlerle hep beraber inşallah.Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.Canım gönüller kalpler dualar bir olsun yeterki. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Canım benim o sizin kalbinizin gönlünüzün güzelliğindan kaynaklanıyor ne mutlu bana sizin gibi kardeşlere sahip olduğum için Allah kardeşliğimizi daim etsin inşallah.Ah canım bu sene eski yıllara göre çok az biliyormusun:)

Buraya kaydoldugum ilk an geldi klıma
Ne kadar sıkındı canım :)
Zaman ne kadar çabuk geçiyor
Canım o zamanlar çok acıyordu
Herşey gelip geçtı :)
Yeni şeyler geldi....

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
amin
allah razı olsun canım emeklerinize gönlünüze sağlık yeni yaşımız hayırlara vesile olur inşallah.allah sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllar günler geçirmek nasip etsin rabbim sevdiklerimizle ailemizle sizlerle hep beraber inşallah.allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin rabbim kendi rızası için.canım gönüller kalpler dualar bir olsun yeterki. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

o sizin tatlı dilinizden hoş yüreğinizden kaynaklanıyo ablacım bi ömür mutlu olun.
Allah herkesi sevdikleri ile olmak nasip etsin inşallah dediğin gibi gönüller bir olsun
aallaha emanet ol ablacım kendine ii bak:)
selam ve dua ile:)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum
Yeni yaşın hayırlı olsun ailemizin biricik leyla ablası ♥ :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Doğum günün kutlu olsun leyla abla :)
ALLAH Hayırlı,Bereketli,Sağlıklı,Mutlu,Huzurlu,İMAN dolu ömürler versin :)

leyla-1

Altın Üye
Buraya kaydoldugum ilk an geldi klıma
Ne kadar sıkındı canım :)
Zaman ne kadar çabuk geçiyor
Canım o zamanlar çok acıyordu
Herşey gelip geçtı :)
Yeni şeyler geldi....

Canım benim herşeyde vardır bir hayır burda olmakta hepimiz için o kadar büyük bir hayır ki anlatamam o kadar yılda çok şeyler kat ettik inşallah hep beraber daha neleri kat edeceğiz hep beraber hayırlara vesile olacağız üüzntüleri sıkıntıları bir kenara bırakıp güzel şeyler düşüneceğiz Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.
allah sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllar nasip etsin Rabbim.
Allah hepimize güzel hayırlı kaplar açmak yaşamımıza bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlümüzce olsun.Bu sene doğum günümü unutanlara örnek olsun davranışın tatlım:)

leyla-1

Altın Üye
o sizin tatlı dilinizden hoş yüreğinizden kaynaklanıyo ablacım bi ömür mutlu olun.
Allah herkesi sevdikleri ile olmak nasip etsin inşallah dediğin gibi gönüller bir olsun
aallaha emanet ol ablacım kendine ii bak:)
selam ve dua ile:)
Amin
Canım benim gerçekten o sizin kalbiniizn gönlünüzün güzellğinde geliyor Amin Allah her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.İnternette kardeşlik mi duamı olur arkadaşlık dostluk mu olur diyenlere örnek olsun kardeşliğimiz inşallah.Bütün güzellikler sevdiklerimizle ailemizle hep bareber olur inşallah.Allah bu müberek günlerin yüzü gözü hürmetine hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim sıkıntılardan kurtulup refaha ermek nasip etsiin Rabbim.Canım benim gönüller dualar kalpler bir olsun inşallah allah'a emanet ol herşey gönlünüzce olsun inşallah:)

leyla-1

Altın Üye
selamun aleykum
Yeni yaşın hayırlı olsun ailemizin biricik leyla ablası ♥ :)

Amin
Aleyküm Selam Allah razı olsun canım benim emeklerine gönlüne sağlık kalbi gönlü güzel kardeşim inşallah hep beraber ailemizle sevdiklerimizle sizlerle sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllar günler geçirmek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.Yeni yaşımız hepimiz için hayırlara vesile olur inşallah.Allah iyilikler güzellikler nasip etsin inşallah..

leyla-1

Altın Üye
Doğum günün kutlu olsun leyla abla :)
ALLAH Hayırlı,Bereketli,Sağlıklı,Mutlu,Huzurlu,İMAN dolu ömürler versin :)

Amin Amin Amin
Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimize sağlıklı mutlu nice hayırlı günler nasip etsin ailemizle sevdilerimizle sizlerle nice yıllar birlikte olmak nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

leyla-1

Altın Üye
:a12:iyi yaşlar kardeşim..

Amin Amin Amin
Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimize sağlıklı mutlu nice hayırlı günler nasip etsin ailemizle sevdilerimizle sizlerle nice yıllar birlikte olmak nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun :)

leyla-1

Altın Üye
ALLAH'IM
BİRBİRİNİ GÖRMEDEN SEVGİLERİNİ VE DUALARINI YOLLAYAN ŞU KULLARININ ÇABALARINI KABUL ET
DUALARINA İCABET ET
KORKTUKLARI ŞEYLERDEN GÜVENCE VER
SIĞINMALARINI KABUL ET
OKUDUKLARI KUR'ANLARI KATINA YÜKSELT
KARDEŞLİKLERİNİ KORU
HASTALARINA ACİL ŞİFA
BUNALMIŞLARINA FERAHLIK
BORÇLULARINA VE FAKİRLERİNE BOL RIZIK
GURBETTEKİLERİNE SELAMET
ZENGİN VE RAHAT OLANLARINA ŞÜKÜR
AYRILARINA KAVUŞMA
BEKARLARINA HAYIRLI EŞLER