Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

~~Lalenin Sırrı~~ (1 Kullanıcı)

ATA_11

Kayıtlı Kullanıcı
SELAM KARDEŞİM.LALEDE Kİ BU GİZEMLİ SIRLARI BİLMİYORDUM.NE GÜZELMİŞ HARİKA.SAĞOLASIN.

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Ey Gönül! Cânına üflenen nefhayla yan da kavrul! Amma lâle gibi ol ki, hâlinden sadece "yâr" haberdâr olsun. Öyle ki, Efendimiz -sallallâhu aleyhi ve sellem- ümmeti için gönlü dâim hüzne gark olurken dahî, yüzü her lahzâ beşûş (mütebessim) idi…

selamün aleyküm canım kardeşim.. çok özel bir anlatım ve güzelliklerle dolu bir paylaşım olmuş..Rabbimiz razı olsun, sevabınıza yazsın inşallah.. okurken büyük keyif aldım..Rahman'a (c.c) kulluk yolunda olan bizler, ''lale'' gibi, Efendimiz(s.a.v)'e layık ümmet olma yolunda da ''gül'' gibi kullardan oluruz inşallah..onların aşkıyla hayatı anlam kazananlardan olmak duasıyla..emeğinize sağlık kardeşim..bu lalerden de benden Rahman'a emanetsiniz. selam ve dualarımla..

Aleyküm selam canım kardeşim güzel yorumunuz için Rahman razı olsun beyenmenize sevindim laleleriniz kabulumdur ;)teşekkür ederim bu lalede benden olsun inşaallah selam ve dua ile..

Aliye kardeşim alıntı yaparak olmadı hakkını helal et sorunu anlayamadım Allah a emanet olun...B)

konak

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim bu bilgilendirici paylaşımınızdan dolayı sizden razı olsun kardeşim. Dualarınızda unutulmamak dileğimle.. Selam ve dua ile...

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
" Ey Gönül! Cânına üflenen nefhayla yan da kavrul! Amma lâle gibi ol ki, hâlinden sadece "yâr" haberdâr olsun. "

Çok güzel bir paylaşım..muhteşem..emeğinize sağlık..
Selam ve duayla...

Allah razı olsun kardeşim Rabbim sizi bu güzelliklere mazhar eylesin inşaallah selam ve dua ile...

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
SELAM KARDEŞİM.LALEDE Kİ BU GİZEMLİ SIRLARI BİLMİYORDUM.NE GÜZELMİŞ HARİKA.SAĞOLASIN.

Aleyküm selam kardeşim.Evet laledeki bu gizemi bende bilmiyordum okuyunca çok hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim.Beyenmiş olmanıza sevindim.Sizde sağolun kardeşim selametle kalınız inşaallah.

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim bu bilgilendirici paylaşımınızdan dolayı sizden razı olsun kardeşim. Dualarınızda unutulmamak dileğimle.. Selam ve dua ile...

Rabbim sizdende razı olsun kardeşim...sağolun...Dualarımdasınız inşaallah selam ve dua ile...

dolunayhilal

Kayıtlı Kullanıcı
Ey Gönül! Cânına üflenen nefhayla yan da kavrul! Amma lâle gibi ol ki, hâlinden sadece "yâr" haberdâr olsun. Öyle ki, Efendimiz -sallallâhu aleyhi ve sellem- ümmeti için gönlü dâim hüzne gark olurken dahî, yüzü her lahzâ beşûş (mütebessim) idi…

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeşim.Söz çok güzeldi.selametle kalınız inşaallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt