Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lale Sevdalilarina Benden Hediye (3 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
2748423-md.jpg

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm nur damlası..Maşallah forum lalezar olmuş:D..Lale bahçesindeyim hissine kapıldım..Maşallah çok güzel ve çok canlı kareler..Laleler de ayrı bir güzel gerçekten güzel kardeşim...Emeğine ve güzel yüreğine sağlık..Allah c.c razı olsun bu güzellikleri bizlere sunduğun için. Rabbimize emanetsin inşallah..Selam, dua ve muhabbetle şekerB)B)

lale.jpg

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm nur damlası..Maşallah forum lalezar olmuş:D..Lale bahçesindeyim hissine kapıldım..Maşallah çok güzel ve çok canlı kareler..Laleler de ayrı bir güzel gerçekten güzel kardeşim...Emeğine ve güzel yüreğine sağlık..Allah c.c razı olsun bu güzellikleri bizlere sunduğun için. Rabbimize emanetsin inşallah..Selam, dua ve muhabbetle şekerB)B)

lale.jpg

aleykum selam hayırlı sabahlar gül tanem
beyendiğine çok sevindim çok güzeller
amin canım kardeşim rabbim senden de razı olsun inşallah beyaz laleleri koymuşşun elllerine saglık canım kardeşim
güzel rabbimize emanetsin gül tanem
selam dua ve muhabbetle inşallah

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
lale25qe7.jpg

bunlar sana gül kardeşim benim :D

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardesim çoook guzeller eline saglik bitane kopya yapabilirmiyim musadenle ?? uye resmime kayacamda ?

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
S A,hayirli sabahlar,canim ellerine emegine saglik hepsi çok guzeller,gonlumuzu açtin,:evet
selam ve dua ile,selametle ins...

aleykum selam hayırlı sabahlar kardeşim
rabbimiz emanetsin inşallah
selam ve dua ile inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt