Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kutlu doğum ve boykot (2 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Yunus Emre Diyor ki;

'' Gönül calabın Allahın tahtı, calap gönüle baktı. İki cihan bedbahtı, kim gönülü yıkar ise... ''

Dostun evi gönülerdir. Gönüller yapmaya geldim. Gönüller yapmaya gelmişken, gönüller yıkmayalım. Her kim bir mümin kardeşinin kalbini, gönlünü kırmış ise hakka ettiği secde, secde değildir.

Yapmayın güzel kardeşlerim. Siz bu tartışmayı yaparken efendimizin, gülümüzün, yarimizin sizi izlediklerini hiç düşünmezmisiniz. Lütfen, sizlerden rica ediyorum. Helalleşin, birbirinize kırgın kalmayın. Biz hepinizi yaradanın aşkına çok seviyoruz. Ne demişler; severiz yaradılanı, yaradandan ötürü.

Saygılarımla.
TakeOne

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
Bu dünya 3 günlük ve FANİ...
Müslüman kardeşimizin kalbini kırmak...KABE yi yıkmak gibidir...
Lütfen...
Lütfen saygı-sevgi ve hoşgörü içerisinde olalım birbirimize...

Selam ve DUA ile...

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
Yunus Emre Diyor ki;

'' Gönül calabın Allahın tahtı, calap gönüle baktı. İki cihan bedbahtı, kim gönülü yıkar ise... ''

Dostun evi gönülerdir. Gönüller yapmaya geldim. Gönüller yapmaya gelmişken, gönüller yıkmayalım. Her kim bir mümin kardeşinin kalbini, gönlünü kırmış ise hakka ettiği secde, secde değildir.

Yapmayın güzel kardeşlerim. Siz bu tartışmayı yaparken efendimizin, gülümüzün, yarimizin sizi izlediklerini hiç düşünmezmisiniz. Lütfen, sizlerden rica ediyorum. Helalleşin, birbirinize kırgın kalmayın. Biz hepinizi yaradanın aşkına çok seviyoruz. Ne demişler; severiz yaradılanı, yaradandan ötürü.

Saygılarımla.
TakeOne

selamun aleyküm
çok şaşırdım böyle bi atışma görünceee
hiç yakışmamış gerçekten
hafize annecim benim neye kızdın bu kadar çok üzüldüm :(
umut'a katılıyorum bence de "severiz yaradanı yaradandan ötürü" yapmayalım lütfen
hepimiz kardeşiz burda, selametle kalın inşaallah :a03:

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm

çok şaşırdım böyle bi atışma görünceee
hiç yakışmamış gerçekten
hafize annecim benim neye kızdın bu kadar çok üzüldüm :(
umut'a katılıyorum bence de "severiz yaradanı yaradandan ötürü" yapmayalım lütfen

hepimiz kardeşiz burda, selametle kalın inşaallah :a03:

Ayşecim yaratılanı severiz yaratandan ötürü bu sözü kendime her zaman söylerim ama inanki sanki bizler boş yere vakit geçiriyoruz da bi sade o yapıyor her şeyi burada paylaştığım hiç bir şeye katılmıyormuş birde moderatör olmuşum katılmasın yorum yapmasın ben meraklı değilim onu yapsınlar bundan sonra onu kale bile almıyorum bu günüm o kadar moralim bozuk geçti kolay kırılan birisi hiç değilim ama çok kırıldım :A

Gulsahh

Kayıtlı Kullanıcı
kaniirfan ın açmış olduğu boykut konularını beğnerek ookuyorum.. ve devamını dilerim... ALLAH razı olsun.. (LÜTFEN birbirimizi kırmadan tartışalım...)

turkistan

Kayıtlı Kullanıcı
kaniirfan ın açmış olduğu boykut konularını beğnerek ookuyorum.. ve devamını dilerim... ALLAH razı olsun.. (LÜTFEN birbirimizi kırmadan tartışalım...)

_Sen de taraf olarak kavga yalazına odun taşımıssın...sonra da (LÜTFEN birbirimizi kırmadan tartışalım...) demişsin , boş lve kof laf olmuş bu...!

kaniirfan

Kayıtlı Kullanıcı
Ayşecim yaratılanı severiz yaratandan ötürü bu sözü kendime her zaman söylerim ama inanki sanki bizler boş yere vakit geçiriyoruz da bi sade o yapıyor her şeyi burada paylaştığım hiç bir şeye katılmıyormuş birde moderatör olmuşum katılmasın yorum yapmasın ben meraklı değilim onu yapsınlar bundan sonra onu kale bile almıyorum bu günüm o kadar moralim bozuk geçti kolay kırılan birisi hiç değilim ama çok kırıldım :A

Bakıyorumda bizim yüzümüzden şimdi başkalarıda tartışacaklar ....en iyisi gel biz barışalım ...Ben senden özür diliyorum,seni kırdım incittim ise özür dilerim demiyeceğim ..kırmış incitmiş oldugum için özür diliyorum diyip uzatmayacağım bu kavgayı...Sende bana bunu bunu yaptın diyerek şişirmeyeceğim kafanı ,direk kestirmeden en kısa yönden dur diyorum bu kırgınlıga bu dargınlıga....Başta Mürmüdük olmak üzere bir çok kişi sana Anne diyerek Hitap ediyor..demekki anneleri kadar değerliği saygın birisin..Bu sevgiye hoşgörüye layık birisin demekki..Senden özür diliyorum,affedeceğini umuyorum...geriye dönük hiç bir polemiğe girmeyeceğimizi düşünerek dost/kardeş olalım istiyorum....saygılar.

kâniirfan

Gulsahh

Kayıtlı Kullanıcı
türkistan adlı şahıs benim öyle bir niyetim olmadı söylenmesi gereken şeyi söyledim..kimseden tarafta değilim.. kendi fikrimi beyan ettim..boş laf kısmına gelirsek asıl boş konuşan sen olmuşun...

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Bakıyorumda bizim yüzümüzden şimdi başkalarıda tartışacaklar ....en iyisi gel biz barışalım ...Ben senden özür diliyorum,seni kırdım incittim ise özür dilerim demiyeceğim ..kırmış incitmiş oldugum için özür diliyorum diyip uzatmayacağım bu kavgayı...Sende bana bunu bunu yaptın diyerek şişirmeyeceğim kafanı ,direk kestirmeden en kısa yönden dur diyorum bu kırgınlıga bu dargınlıga....Başta Mürmüdük olmak üzere bir çok kişi sana Anne diyerek Hitap ediyor..demekki anneleri kadar değerliği saygın birisin..Bu sevgiye hoşgörüye layık birisin demekki..Senden özür diliyorum,affedeceğini umuyorum...geriye dönük hiç bir polemiğe girmeyeceğimizi düşünerek dost/kardeş olalım istiyorum....saygılar.

kâniirfan

bende senden özür diliyorum biraz sert çıktım galiba aslında hiç sert bir kişi değilim neyse hadi barışalım peygamber efendimizin yüzüsuyu hürmetine rabbim bizi affetsin biz hepimiz ahiret kardeşiyiz hepimiz birimiz için birimiz hepimiz içn

bu-gueller-senin-icin.jpg

Gulsahh

Kayıtlı Kullanıcı
tabiki kavga yok. ben sadece kendimi savundum.....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt