Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kürreden zerreye yolculuk !!!! (1 Kullanıcı)

sert

Kayıtlı Kullanıcı
RE: kürreden zerreye yolculuk !!!!

Samanyolu Galaksisinin içinde 250-300 milyar civarı yıldız var ve evrende 300 milyar adet GALAKSİ var.Bu rakamı düşündükçe insanın ne kadar küçük,ne kadar aciz,ne kadar zayıf ama bir o kadar da kibirli ve nankör bir canlı olduğunu hatırlıyor ve herşeyi yoktan var eden Alemlerin Rabbi Yüce Allah'a sonsuz kere sonsuz şükrediyorum.

SÜBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

nuresma yazdı:
şaşkınlığımı nasıl ifade edecem bulamadım...Rabbimin ne kadar büyük benimse ne kadar küçük olduğumu görmeme vesile olduğunuz için sağolunuz..Allah'a sonsuz şükürler olsunn

Allah razı olsun kardeşim.

İnsan küçüldüğü kadar büyür, büyüdüğü kadar küçülür.

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

sert yazdı:
Samanyolu Galaksisinin içinde 250-300 milyar civarı yıldız var ve evrende 300 milyar adet GALAKSİ var.Bu rakamı düşündükçe insanın ne kadar küçük,ne kadar aciz,ne kadar zayıf ama bir o kadar da kibirli ve nankör bir canlı olduğunu hatırlıyor ve herşeyi yoktan var eden Alemlerin Rabbi Yüce Allah'a sonsuz kere sonsuz şükrediyorum.

SÜBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ

Allah razı olsun kardeşim. Bir nutfeden meydana gelen insanın şu koca kainatı görmeyip kime kibir yapıyor acaba.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt