Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KURANI KERİMİ YIRTAN KIZ (1 Kullanıcı)

ayşe

Kayıtlı Kullanıcı
RE: KURANI KERİMİ YIRTAN KIZ

ARKADASLAR BU BIR YALAN HABERDIR BÖYLE BIR YOKTUR BAZI DÜZEN BOZAN INSANLARIN CIKARDIGI BIR KAC RESIMDEN BIR TANESI

SUMRU

Yasaklı Kullanıcı

muhammed kutsal yazdı:
sumru kardeş sana tepkim var neden mahrum yerleri kapamadan resimleri buraya koydun lüften kaldır imkanın varsa yoksa yöneticiye söyle lütfen:mad:

M.KUSAL KARDEŞİM HAKKINI HELAL ET LÜTFEN BEN BU HABERİ ALINTI YAPTIM ÖYLE BİR İMKANIM YOKÇFORUM MODERATARÜ AYŞE KARDEŞİMİZ OKUMUŞTUR İNŞALLAH. BU FORMLARI İNCELEYEN BİRİLERİDE VARDIR İNŞALLAH.
KARDEŞİM ŞU AN BU RESMİ 4 KİŞİYE ERKEK VE BAYAN KARDEŞLERİME GÖSTERDİM HİÇ BİR ŞEHVİ YÖNÜNÜN OLMADIĞINI İFADE ETTİLER.ANCAK PSİKOLOJİK YÖNÜNÜ ARAŞTIRMADIM İNŞALLAH ONUDA EN YAKIN ZAMANDA CEVAPLARIM.
EĞER SİZİN GİBİ FORMU OKUYUP YAKLAŞAN VARSA BEN HELALLİJK ALMAK DURUMUNDAYIM SÖZÜMÜN BAŞINDA DA BELİRTTİM HABER ALINTIDIR VE MAHREM YERLERİ KAPATAMADIM.
GÖZDEN KAÇAN OKADAR ŞEY VERKİ SİTE DE VE NORMAL HAYATTA . MAHREM YERLERE BAKIP ŞEHVET UYANIYORSA BU BENİM HATAMDIR.LÜTFEN HAKKINIZI HELAL EDİNİZ A.E.O.

helena

Kayıtlı Kullanıcı

arkadaşlar yorumlarınız güzel inansak mı inanmasak mı bende şaşırdım... böyle bi olay duymuştum fotoğrafları ilk defa burda görüyorumm...ayrıca bu olay çıkınca tüm KURAN kurslarına fotoğrafları asıldıı...ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye düşünüyorum...içimde şüphe var ama olayı aydınlatmak lazımm.Sumru kardeşim senden ricam biraz daha ayrıntılı anlatabilir misin olayııı...?

Muslima

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamu Aleikum vr,vb
Kardeslerim bu resimler aldatmaca yani hile!!!
Ben Almanyada yasiyorum ve bu konu ile ilgili yapilan reportajda bunlarin bir el yapmasi oldugu yapan sanaatcinin da icinde oldugu bu programda herseyin duzmece ,hile oldugu kanitlanmistir.Ayni yukaridaki resimler sanaatci kadinin eseridir.Olaylar ve resimler hic asli asaleti olmayan bir reklamdir !!!!
SubhanAllah kendinize geliniz ! Allah Subhane ve Teala nin herseye gücü yeter! Rabbime böyle seyler yakistirmak uygun degil!!!
Allah s.t ögüt vermek istese herhalde daha anlamli ögüt verir,kaldiki bu resimden sonra duydunuzmu hic Dunyanin herhangi bir yerinde insanlarin Islama girdigini ,geldigini???
Öyle ise bu Allahtan bir ögüt degil.Allah diledide insanoglu dize gelmedi,bunu icin Allah bizi yada inanmayanlari korkutmakmi istedi sizce ???
SUBHANALLAH !!!
LA HAVLE VELA KUVVETE ILLA BILLAH !!!!
Kardeslerim tekrar düsünün inanip inanmama konusunda!!!
Rabbimiz daha guzel iltifatlara Layik !!!!

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm kardeşim..bu resimleri görünce çok üzüldüm..neden insanların manevi duygularını bu yalanlarla sömürmeye çalışıyorlar ki?...rabbim cümlemiziin yar ve yardımcısı olsun..cuman mübarekli olsun kardeşim..

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

SUMRU yazdı:
İBRET ALINACAK BİR OLAY ANCAK

Açıklama: Bu resim Patricia Piccinini isimli bir sanatçının heykeline aittir. Sanatçının kendi sitesinde yaptığı açıklamayı aynen aşağıya alıyoruz. İngilizce bilmenize gerek yok, resimlerden de anlıyorsunuz zaten.

`Cursed Girl` Hoax
Some of you might have seen an image of one of the creatures from `The Leather Landscape` on a website or in an email. This image was stolen from Patricia`s website and used without her permission and against her wishes. She has no connection with - or knowledge of - the person who first started the hoax. The story about the Koran was made up by somebody else (we do not know who) and it disturbed her greatly. She is upset that many people have been fooled and perhaps disturbed by this story. Patricia is an artist. The image is a picture of an art work - a sculpture made from silicone. It is about the idea of genetic engineering. The hoax story that you read was a hoax that had nothing to do with her.

ingilizce bilen birinin bunu tercüme etmesi mümkünmü acaba ozaman daha net anlaşılır konu bence
a.e.o.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt