Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kurani Kerim türkçe sesli açıklama (1 Kullanıcı)

sahdem

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar anlamak, anlayarak bir sure okumak çok daha güzel olacagına inandıgımdan sesli türkçe meal olarak kuranı kerim arıyorum bilgisi olan varmı?
Şimdiden Allah hepinizden razı olsun.

rainmen

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Kurani Kerim türkçe sesli açıklama

s.a şahdem bu yol gerçekten de en doğrusu olduğuna inanıyorum ben de .kuranmeali.com hem meal hem tefsir var.çok güzel bir site.ben de ordan takip ediyorum.

De ki: “Allah'ın kulları için yarattığı güzelliği, rızkın iyisini, temizini yasaklayan kim?” De ki: “Bunlar dünya hayatında imana erenler için [meşru]durlar; Kıyamet Günü'nde ise yalnızca onlara özgü olacaklardır.” Anlama-kavrama yeteneği olan insanlar için bu mesajları Biz işte böyle açık açık dile getiriyoruz! (7:32)

rainmen

Kayıtlı Kullanıcı

kur-an okuma adabını kur-an anlama adabından daha çok değer veren arkadaşlarım.bu kur-an neden indirildi en güzel şekil de oumak için mi? yoksa en iyi şekilde anlayıp,kavrayıp üzerin de dşünmemiz için mi??????

El-Cebbar

Kayıtlı Kullanıcı

Sevgili kardeşim ALLAH yaptıklarımızdan razı olsun.Rabbimin merhameti sonsuz.

Selam ve dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt